Sekite mus:

Plastikiniai langai žiema vasara

Šiuolaikiniai plastikiniai langai užtikrina komfortišką mikroklimatą patalpose visus metus. Tačiau tam, kad jie atliktų savo darbą nepriekaištingai, yra būtina atlikti tam tikrus reguliavimus. Jų pagalba langai yra pritaikomi vasaros arba žiemos režimams. Darbus atlikti galima ir savarankiškai, tačiau jei reikia specialistų pagalbos, ją visada galima rasti pas mus. 

Skirtingi langų režimai yra reikalingi dėl skirtumų, kuriais pasižymi besikeičiantys metų laikai. Kylančios arba krentančios temperatūros suteikia galimybę uždaryti langus taip, kad jie būtų labiau arba mažiau prisispaudę prie rėmo. Kitaip tariant, leidžia padidinti oro cirkuliaciją vasarą ir sumažinti šilumos praradimus žiemą. 

Pastoviai eksploatuojant langus žiemos režimu, pagreitina tarpinių susidėvėjimą, nes jos būna pastoviai stipriai suspaustos tarp lango varčios ir rėmo. Paliekant langą su nustatytu vasaros režimu, gali lemti didesnius šilumos praradimus šaltuoju metų laiku bei skersvėjų atsiradimą. Nereguliuojant langų, priklausomai nuo metų laiko, galima neigiamai paveikti mikroklimatą, dėl ko patalpose gali padidėti drėgmės lygis ir atsirasti kondensatas ar netgi pelėsis.

Kodėl verta rinktis plastikinius langus žiema vasara iš langubaze.lt?

Ne visus langus galima reguliuoti, priklausomai nuo metų laiko, nors didžioji dauguma šiuolaikinių konstrukcijų tai numato. Tam juose turi būti sumontuoti apkaustai su jungiamaisiais kaiščiais, kurie būna apvalūs arba ovaliniai. Mūsų siūlomuose languose yra galimybė reguliuoti langų režimus tad klientams nebereikės sukti galvos ar įsigijus gaminius iš mūsų jie galės kontroliuoti savo mikroklimatą.

Besirenkant plastikinius langus svarbu atsižvelgti į kokia patalpą langai bus montuojami bei į tai kokio dydžio langų reikės

Šilumos energijos taupymas, puiki garso izoliacija, kokybiškumas bei plastikiniai langai nereikalauja daug priežiūros.