Sekite mus:

Plastikiniai langai terasai

Terasų stiklinimas pastaruoju metu tampa labai populiariu sprendimu. Jo pagalba erdvę prie namų galima paversti daugiafunkcę zona, kurioje patogu ir malonu leisti laiką ne vien šiltuoju metų laiku. Plastikiniai langai terasų stiklinimui išlieka vienu populiariausiu pasirinkimu dėl to, kad pasižymi labai geromis eksploatacinėmis savybėmis:

  • Ilgaamžiškumas ir atsparumas daugeliui išorinių veiksnių. Tinkamai prižiūrimi, plastikiniai langai saugos jūsų terasą daugelį metų.
  • Gera kaina. Šio tipo konstrukcijos yra pigesnės nei medinės ar aliuminės.
  • Gera šilumos izoliacija. Tai dažnai yra išnaudojama tam, kad terasoje įvesti šildymą ir pritaikyti ją naudojimui net ir žiemą.
  • Lengva priežiūra. Plastikas lengvai valosi ir nereikalauja perdažymų ar papildomos apsaugos kaip mediena.

Nuo ko priklauso plastikinių langų terasai kaina?

Nusprendus stiklinti terasą plastikiniais langais, svarbu suprasti pagrindinius veiksnius, kurie turi esminę įtaką galutinei kainai:

  • Langų skaičius. Plastikinis profilis, nors ir yra ganėtinai patvarus, tačiau turi savo dydžio apribojimus. Kuo didesni bus langai tuo jie kainuos brangiau ir tas pats liečia montavimo darbų įkainius.
  • Atveriamų langų skaičius ir atidarymo būdai. Atveriami langai yra brangesni, nes jų veikimui reikalinga įvairi furnitūra. Jos kiekis ir kaina taip pat priklauso ir nuo to, kaip turės atsidaryti langai ir žinoma koks bus jų dydis.
  • Profilio ir paketų pasirinkimas. Planuojant įrengti šildomą terasą, reikėtų rinktis iš šiltesnių profilių ir bent trijų  stiklų paketų, kas taip pat turi gana didelę įtaką galutiniai gaminio kainai. 

Plastikiniai langai yra puikus terasos papildymas, galėsite sedėti ir džiaugtis terasa bet kokiu oru.

Atsakymas yra taip. Plastikiniai langai terasoje sulaiko tiesioginė saulės šilumą ir tai leidžia džiaugtis terasos privalumai, net kai už lango yra šalta.