Sekite mus:

Plastikinių langų furnitūra ir apkaustai

Žodžių junginiu „langų furnitūra“ yra vadinama visuma elementų, kurių pagalba sumontuoti langai yra atveriami ir uždaromi. Jų kiekis ir tipas priklauso nuo to, kokio tipo konstrukcija išsirinksite ir kokias funkcijas turi atlikti ruošiamas langas. Furnitūros pasirinkimui reikia skirti ganėtinai daug dėmesio, nes būtent to jos labiausiai ir priklauso gaminio kokybė. Šiems elementams tenka atlaikyti pagrindinius krūvius, atsirandančius dėl pastovių langų varstymų. Dėl šios priežasties juos laikas nuo laiko tenka keisti.

Kaip išsirinkti plastikinių langų furnitūrą?

Kaip ir plastikiniai profiliai, įvairių gamintojų siūloma furnitūra langams tarpusavyje gali labai skirtis. Šių skirtumų esmė ne vien prekiniame ženkle ar galimai skirtingose elementų dydžiuose. Pagrindinis dalykas, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis furnitūra plastikiniams langams – jų kokybė. Kalbant apie metalines dalis, jos turi būti pagamintos iš aukščiausios rūšies plieno, užtikrinančio gaminio ilgalaikiškumą. Visi elementai turi būti maksimaliai atsparūs temperatūrų pokyčiams ir mechaniniam poveikiui. Ypač svarbus yra lengvas ir sklandus visų furnitūros elementų judėjimas. Jie neturėtų strigti ar trintis vienas į kitą, kitaip jų tarnavimo laikas tikrai sutrumpės. 

Jei norite pakeisti vieną ar kitą lango furnitūros elementą, tai svarbu žinoti koks yra lango profilis. Jei ši informacija nėra žinoma, tai galima parodyti pardavėjui dalį, kurią planuojate keisti. Renkantis elementus internetu, įsitikinkite kad furnitūra atitinka lango atidarymo pusę.  

Svarbiausia atsižvelgti į kokybę, o mes būtent ją ir užtikriname!

tai tam tikros detalės kurių pagalba sumontuoti langai yra atveriami ir uždaromi.