Sekite mus:

Plastikiniai langai – kokybiški, žema kaina

Plastikiniai langai – ne tik konstrukcinis statybų elementas, bet ir svarbi dizaino, interjero ir eksterjero dalis. Nors didžiąją lango dalį sudaro skaidrus stiklas, bet rėmo konstrukcija, forma, plastikinių langų plotis (mm), plastikinių langų aukštis (mm), dviejų stiklų ar trijų stiklų paketas, vyriai ir atidarymo rankena, langai pasiekia bendrą išvaizdą. Plastikiniai langai gali būti įvairių spalvų, o vidinės ir išorinės lango dalies spalvos gali skirtis.

Lietuvoje turime visus metų laikus, su jiems būdingomis oro sąlygomis. Plastikiniai langai iš skirtingų pusių yra tiesiogiai veikiami didelio temperatūrų skirtumo. Plastikinius langus – yra suprojektuota ir pagaminta taip, kad atlaikytų skirtingas oro sąlygas visais metų laikais. Plastikiniai langai yra varstomi ir turi mechaninį atidarymo mechanizmą bei sandarinimo elementus. Šiose vietose yra didžiausia tikimybė atsirasti šilumos nuotėkiams, todėl gamybos metu skiriama daug dėmesio, kad plastikiniai langai turėtų efektyvų varstymo mechanizmą.

Plastikiniai langai: savybės ir privalumai

Kiekvienais metais keičiasi teisės aktai, reglamentuojantys šiluminius reikalavimus naujai statomiems pastatams. Vienas didžiausių šilumos nuostolių patiriamas per nesandarius ir netinkamai sumontuotus langus. A+ klasės plastikiniai langai leidžia pasiekti reikiamą šiluminio laidumo klasę ir padeda sutaupyti šildymo sąskaita. Kuo pastatas mažiau laidus šilumai, tuo mažiau energijos reikia panaudoti, norint palaikyti norimą temperatūrą, todėl išmetama mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Aukštos kokybės plastikiniai langai – efektyvus ir tvarus pasirinkimas.

Plastikinių langų privalumai:

 • Ilgaamžiškumas
 • Reikalauja mažai priežiūros
 • Puiki garso izoliacija
 • Garantuotas saugumas
 • Atsparūs atšiauriausioms oro sąlygomis
 • Ekologiški
 • Atsparumas rudims bei korozijai
 • Nedidelė kaina
 • Sumažina kondensacijos lygį
 • Stiprūs bei patvarūs
 • Išvaizdūs
 • Lengvai dažomi
 • ir kita.

Termoizoliacija

Viena svarbiausių plastikinių langų savybių – šiluminė varža. Pastato sienos yra statomos iš keleto sluoksnių įvairių medžiagų, tuomet montuojamos izoliacinės medžiagos iš vidaus ir išorės  bei atliekama apdaila. Tuo tarpu, langai montuojami atviroje erdvėje ir turi užtikrinti tą pačią šiluminę varžą, kaip ir visas pastatas. Specialių technologijų ir tiksliai atrinktų medžiagų pagalba, plastikiniai langai atitinka griežčiausius šiluminius reikalavimus.

Garso izoliacija

Kokybiškam gyvenimui patalpų viduje reikalinga gera garso izoliacija. Aplinkos triukšmas ir kiti garsai neturėtų būti girdimi ir blaškyti viduje esančių žmonių. Turi būti aiški riba tarp buvimo viduje ir išorėje. Garso izoliavimas sukuria jaukumo pojūtį viduje, leidžia pailsėti ir nejausti trikdymo. Plastiko savybės yra palankios sukurti garso nepraleidžiantį barjerą, o plastikinių langų konstrukcija, kartu su tarpinėmis ir skiriančiomis kameromis, izoliaciją tik padidina. Storesnis išorinis stiklas dar labiau sumažina garso perdavimą, o pigiausi plastikiniai langai pasižymi ne pačiomis geriausiomis garso izoliavimo savybėmis.

Plastikiniai langai - saugumas

Nors lango funkcija praleisti saulės spindulius ir suteikti galimybę matyti iš patalpos vidaus į išorę, bet patalpų saugumas ir riba tarp vidaus ir išorės privalo išlikti. Langų saugumas neabejotinai yra svarbu. Juk visas pastato saugumas yra lygus pačiai nesaugiausiai jo vietai. Todėl langai turi būti pakankamai saugūs, kad netaptų pažeidžiamiausia vieta. Gerai, kad yra techniniai sprendimai, kaip sukurti saugų plastikinį langą, o jei to neužtenka, egzistuoja papildomos apsaugos sistemos.

Plastikinius langus verta rinktis dėl patogumo ir ekologijos

Visos gerosios savybės neteks prasmės, jei plastikiniai langai nebus patogūs naudoti. Dar projektavimo ir langų užsakymo stadijoje reikėtų tinkamai įvertinti, kurioje vietoje ir į kurią pusę reikalinga varčia, ar langas bus suderintas su baldais ir įrenginiais. Pabandykite įsivaizduoti gyvenimiškas situacijas ir numatyti, kaip galima padidinti patogumą. Ergonomiškos rankenos, lengvas atidarymo ir uždarymo procesas ir kitos tinkamas visų komponentų veikimas, taip pat prisideda prie patogaus naudojimo. Pagal montavimo vietą gali būti parenkami stumdomi ir atverčiami plastikiniai langai.

Išskirtinis dizainas

Plastikiniai langai – tai ne tik stiklas, bet ir rėmas, varstymo mechanizmas ir kiti elementai. Todėl į langą galima žvelgti ne tik kaip į funkcinį pastato elementą, bet ir kaip į dizaino sprendimą. Nors langų skaičius, dydis ir forma dažniausiai būna numatyta pastato projektavimo stadijoje, bet vėliau galima parinkti ir koreguoti lango rėmo vidaus ir išorės spalvas, rinktis norimos išvaizdos profilį, lango varstymo rankenas ir kitus elementus, kuriais sukuriamas tam tikras dizainas.

Plastikiniai langai - techniniai parametrai

Dažnai kylantis klausimas – plastikiniai langai, kokie galimi parametrai? Spalva, rėmų forma, stiklajuostės, tarpinės, profilis ir jo plotis, taktos kamerų skaičius arba varčios kamerų skaičius, armatūra, įstiklinimas, sandarinimas, apkaustai. vėdinimas, apsaugos, rankenos ir dar daug kitų priedų. Dėl priimtiniausio varianto rekomenduojame konsultuotis su specialistais.

Plastikinių langų profilių ypatybės

Vienas svarbiausių išvaizdos elementų yra plastikinių langų profiliai. Kadangi profiliai yra sudėtinės konstrukcijos – jos padaro didelę įtaką izoliavimo savybėms.

Plastikinių langų kainos - nuo ko ji priklauso?

Kaina dažnai daro įtaką galutiniam pasirinkimui. Pigūs plastikiniai langai gali turėti mažiau papildomų funkcijų, bet, daugeliu atvejų, jų bus visiškai pakankamai pagrindiniams poreikiams patenkinti. Kokybiški plastikiniai langai gali kainuoti daugiau. Jei lygintume plastikinius ir iš kitų medžiagų pagamintus langus, plastikiniai langai pasižymi geriausiu kainos ir kokybės santykiu. Pirkėjo pasirinkimą dažnai įtakoja akcija ar speciali nuolaida, bet neapsigaukite, palyginkite tų pačių parametrų langų kainas pas skirtingus pardavėjus.

Kainos priklauso nuo įvairių faktorių:

 • Langų išmatavimai
 • Naudojamų medžiagų
 • Stiliaus, formų
 • Langų atidarymo būdų
 • Ir kitų faktorių.

 

 

Kodėl verta rinktis langubaze.lt?

Stengiamės nustatyti tikslius kliento poreikius ir pasiūlyti būtent tai, ko reikia. Langusgaminame pagal individualius poreikius, parenkama spalva, atidarymo ir rėmo tipas. Tai yra naudinga klientui ne tik dėl to, kad pilnai pritaikytas langas konkrečioje erdvėje prisideda prie bendro funkcionalumo, bet ir nereikia permokėti už nereikalingas ypatybes. Trumpai tariant, parenkama tiksliai tai, ko reikia ir kokybiškai pateikiama klientui. Sertifikuoti plastikiniai langai Vilniuje ir Kaune.

Plastikinių langų išpardavimas

Plastikinių langų išpardavimo informaciją galite stebėti mūsų puslapyje. Taip pat svarbu nepamiršti ir užklausos formos. Detalesnę informaciją dėl langų kainos rasite langų kainos skaičiuoklės puslapyje.

Plastikinių langų kaina priklauso nuo pasirinktų savybių. Esame paruošę preliminarią kainos skaičiuoklę, kurioje matysite reikalingus resursus.

Kiekviena situacija yra individuali, todėl tikslesnį atsakymą galime pateikti užpildžius užklausos formą.