Sekite mus:

Plastikiniai langai rūsiui

Rūsiai neretai būna patalpomis, kurių įstiklinimui nėra skiriama pakankamai dėmesio, kas yra klaidinga. Šiuolaikiniuose namuose, šios patalpos atlieka labai svarbų vaidmenį. Čia būna įrengiamos katilinės, garažai, sandėliukai ir netgi gyvenamieji kambariai bei pramogų zonos. Dėl šios priežasties, tinkamas apšvietimas ir vėdinimo poreikis čia yra ne ką mažiau svarbus nei kitose namo vietose. Plastikiniai langai šiuo atveju yra ne tik populiariausias, bet ir ko gero tinkamiausias sprendimas, tinkamas tiek dar planuojamo namo rūsiui, tiek ir jau esamo senos konstrukcijos langų keitimui. 

Rūsio langai dažnai būna labai arti žemės paviršiaus, o kartais ir žemiau jo lygio, todėl atsparus drėgmei plastikas leidžia ramiau jaustis, nebijant konstrukcijos deformavimosi. Tam, kad užtikrinti mažesnį šilumos praradimą, galima naudoti kokybiškesnius ir storesnius profilius bei paketus su didesniu kamerų skaičiumi.  

Nuo ko priklauso plastikinių langų rūsiui sandarumas?

Plastikinio lango rūsyje sandarumas yra labai svarbus aspektas, nes su drėgmės poveikiais jam tenka susidurti kone dažniau nei įprastiems langams. Montuojant tokius langus, svarbu naudoti kokybiškas medžiagas, užtikrinančias, kad tarp sienos ir lango konstrukcijos nepateks net ir mažiausi vandens lašai. Svarbų vaidmenį lando sandarumui užtikrinti vaidina ir parinktos tarpinės bei furnitūra. Šie elementai užtikrina, kad varčia būtų maksimaliai pritraukta prie rėmo ir net esant minimaliems tarpams, plastikinėse konstrukcijose, pro juos nepūstų vėjas.

Besirenkant langus į rusį reikia atsižvelgti į patalpos dydį ir į savo patie norus

Kiekvienas užsakymas yra individualus, tad mes esame paruošę skaičiuoklę su kuria galėsite įsivertinti kainas.