Sekite mus:

Plastikiniai langai garažui

Garažas prie nuosavo namo dažnai atlieka gerokai platesnes funkcijas nei vien automobilio laikymo vieta, užtikrinanti pastarojo saugumą. Čia žmonės dažnai įsirenginėja lentynas ir stelažus, kuriuose laiko įvairius daiktus, nuo įrankių ir transporto priemonei skirtų detalių iki sezoninių daiktų ar net sodui skirtos technikos. Kitaip tariant, garažo funkcionalumas yra ypač aktualus. Dėl šios priežasties,  tenka rūpintis ir tuo, kad šioje patalpoje būtų maksimaliai komfortiška. Vienas paprastesnių būdų tai užtikrinti – plastikiniai, langai, leidžiantys apšviesti patalpą natūralia šviesa. Tai suteikia galimybę taupyti elektros energiją, ypač vasaros metu. Be to, atveriamo lango pagalba galima gan greitai ir kokybiškai išvėdinti garažą, jei jame susikaupė automobilio išmetamosios dujos.

Kaip išsirinkti plastikinius langus garažui?

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad į garažą montuojami plastikiniai langai gali būti patys paprasčiausi ir perkant juos galima pataupyti, tačiau iš tiesų net ir šiai patalpai skirta produkcija turėtų pasižymėti geromis eksploatacinėmis savybėmis:

  • Aukšti šilumą izoliuojančios savybės. Jos padeda taupyti šilumos energiją tais atvejais, kai garažas yra šildomas bei neleidžia šalčiams padaryti žalos.
  • Sandarumas, apsaugantis garažą nuo drėgmės.
  • Apsauga nuo įsilaužimų. Langas neabejotinai yra viena iš vietų per kurias į patalpas gali patekti piktavaliai, tačiau storesnis paketas su didesniu stiklu skaičiumi gali padėti užkirsti tam kelią.
  • Atidarymo iš vidaus galimybė padeda vėdinti patalpas.

Svarbu atsižvelgti į tai, kokio dydžio yra garažo patalpa bei kiek Jūs norite kad patektų natūralios šviesos į garažą.

Kainos yra kiekvieno gaminio skirtingos, kadangi kiekvienas užsakymas yra unikalus tad mes esame paruošę kainų skaičiuoklę.