Sekite mus:

Plastikiniai langai su orlaide, žema kaina

Orlaidės atlieka gan svarbų vaidmenį, padedant vėdinti patalpas ir palaikyti jose tinkamą mikroklimatą. Jos gali būti įvairių formų ir veikimo principų, nuo nedidelio atveriamo langelio ir nedidelių siaurų vertikalių durelių rėmo šone iki praktiškai nepastebimų sprendimų. Šiuolaikiniuose plastikiniuose languose orlaidės gali būti valdomos tiek rankiniu būdu, tiek automatiškai ir gali būti pritaikytos tam tikroms patalpoms.   

Kaip išsirinkti plastikinius langus su orlaidėmis?

Dažniausiai plastikiniai langai su orlaidėmis yra montuojami patalpose, kuriose laikas nuo laiko tenka imtis papildomų vėdinimo priemonių: virtuvė, įvairios dirbtuvės, vonios kambariai ar kitoms erdvėms. Renkantis tokį langą, svarbu apsispręsti būtent dėl orlaidės veikimo principo ir vietos. Vertikalios šoninės durelės, sumažina lango plotą ir apriboja šviesos pralaidumą. Norint to išvengti galima rinktis kompaktiškesnius, horizontalius modelius, montuojamus virš stiklo paketo. Jie savo ruožtu taip pat gali atlikti įvairias funkcijas – pavyzdžiui izoliuoja triukšmą, kas neabejotinai svarbu gyvenantiems judriose didmiesčiuose ir norintiems sumažinti iš lauko sklindančių garsų lygį.  

Nuo ko priklauso plastikinio lango su orlaide kaina?

Be įprastų veiksnių, kurie turi įtakos lango kainai, šiuo atveju prisideda ir orlaidės tipas bei konstrukcija. Rankomis valdomi variantai yra pigesni, tačiau jų atidarymu ir uždarymu teks rūpintis patiems. Automatiniai modeliai leidžia taupyti laiką ir reguliuoti vėdinimą net ir nesant namie, tačiau už tokį patogumą teks sumokėti daugiau. 

Plastikiniai langai su orlaide leidžia regulioti kambario vedinimą neatidarant lango.

Kaina priklauso nuo to ar ieškote automatinių modelių orlaidžių ar rankinių.