Sekite mus:

Plastikiniai langai ir durys – komplektas

Nors pasaulyje plastikiniai langai ir durys yra naudojami jau daugiau kaip septynis dešimtmečius, mūsų šalyje platesnis šių gaminių pritaikymas prasidėjo maždaug prieš dvidešimt metų ir tapo pagrindiniu būdu užtikrinti komfortiškesnes gyvenimo sąlygas butuose ir privačiuose namuose. Gerokai efektyvesni ir patogesni trigubi ir dvigubi plastikiniai langai labai greitai įrodė savo pranašumą prieš senas medines konstrukcijas. Greitas ir paprastas atidarymas bei uždarymas, tvirtos ir nesideformuojančios konstrukcijos ir ilgaamžiškumas yra tik kelios savybės, dėl kurių vartotojams patinka plastikiniai langai su durimis. Mūsų laikais tokio tipo produkcija ne tik tapo kone populiariausiu sprendimu, užtikrinančiu didesnį patalpų saugumą ir energetinį efektyvumą, bet dėka savo plataus asortimento ir konstrukcijų įvairovių, tinka įvairiausios paskirties patalpoms ir pastatams. 

Kokiomis klasėmis gali pasižymėti plastikiniai langai ir durys?

Tarp pagrindinių skirtumų, kuriais pasižymi plastikiniai langai, durys, kaina ir taip vadinama klasė yra įvardijami dažniausiai. Pastarasis yra ko gero esminis rodiklis, kai kalbama apie šių gaminių energinį efektyvumą. Kaip ir daugelis šiuolaikinės produkcijos, plastikiniai langai su balkono durimis yra žymimi raidėmis nuo A iki F, nurodant jų šilumos perdavimo koeficientą (Uw). Jis yra skaičiuojamas, laikantis ISO standarte nurodyto metodo ir kuo rodiklis yra mažesnis, tuo geresnės yra lango izoliacinės bei kitos savybės ir techninės charakteristikos.   

Iš kokių spalvų galima rinktis plastikinius langus ir duris?

Tuo laiku kai šio tipo gaminiai tik atsirado mūsų šalyje, plastikiniai langai, durys, Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir visuose kituose miestuose buvo vienos baltos spalvos. Dabar situacija pasikeitė iš esmės ir net ir šioje srityje atsirado gan plati spalvų įvairovė, kuri suteikė langams iš plastiko dar daugiau pranašumų ir galimybę derinti jų dizainą prie bendro patalpų ar pastato stiliaus. 

Spalvų pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo to, kokį asortimentą siūlo vienas ar kitas gamintojas. Tad dabar plastikiniai langai ir durys Kaune, Vilniuje ir kituose miestuose gali būti pačių įvairiausių spalvų, leidžiančių išsiskirti iš daugumos baltų variantų. 

Miestas, kuriame esame įsikūrę ir kur yra gaminami mūsų plastikiniai langai, durys – Vilnius. Tačiau aptarnaujame klientus ir Kaune bei kituose Lietuvos miestuose.

Reikia atsižvelgti į tai, kokiame kambaryje langai ar durys bus bei į išmatavimus ir dizainą.

Plastikiniai langai ir durys gali sulaikyti saulės šilumą kambaryje tai leidžia sutaupyti naudojamą šilumos energiją