Sekite mus:

Plastikinių langų gamyba Kaune, Vilniuje

Itin sparčiai per pastarąjį dešimtmetį besivystančiam plastikinių langų verslui įtakos turėjo daugybė faktorių: labai greitai išpopuliarėjusi šio tipo produkcija ir išaugusi jos paklausa, neabejotini privalumai, kuriais pasižymi plastikiniai langai, gamyba, kuri Lietuvoje įgauna vis didesnį pagreitį. Pastarasis veiksnys tapo pagrindine priežastimi, leidžiančia pagreitinti jų pristatymo terminą, garantuoti kokybišką aptarnavimą ir  sumažinti siūlomų langų kainą. 

Ko gero daugelis žino iš ko yra pagaminti plastikiniai langai ir durys. Pagrindiniai jų elementai yra pats rėmas ir lango korpusas iš PVC plastiko, stiklo paketas, kurį dažniausiai sudaro du arba trys stiklai ir įvairi furnitūra, kurios pagalba langas yra tvirtinamas prie rėmo ir kuri leidžia atlikti įvairias atidarymo ir uždarymo operacijas. Savo gamykloje, gaminame langus, iš aukščiausios kokybės medžiagų, kurias tiekia laiko patikrinti ir savo gerą vardą tarptautinėse rinkose užsitarnavę gamintojai ir tiekėjai.

Nuo ko priklauso plastikinių langų gamybos trukmė?

Dažniausiai užduodami klausimai, kai žmonės teiraujasi apie galimybę įsigyti plastikinius langus yra susiję su jų kaina ir laiku, per kurį jie būtų pagaminti. Kaip ir bet kokiame kitame gamybiniame procese yra daugybė veiksnių, nuo kurių priklauso langų gamybos trukmė ir daugelis iš jų, deja, bet priklauso nuo išorinių faktorių. 

Plastikinių langų gamyba mūsų šalyje labai priklauso nuo to, koks yra metų laikas. Didžioji dauguma statybų, remonto ir kitų darbų, kurių metu yra poreikis įstatyti naujus langus, vyksta šiltuoju metų laiku. Taigi jei vasaros viduryje sumastysite, jog atėjo laikas pasirūpinti naujais langais savo bute ar sodyboje, tai tikėtina, kad laukti reikės ilgiau nei įprastai.. Sezoniškumas turi įtakos ne tik mūsų gamybiniams pajėgumui, bet ir tiekėjų galimybėms užtikrinti reikiamą medžiagų poreikį visai rinkai.

Plastikinių langų gamyba - iš ko susideda kaina?

Kaina visais laikais buvo vienas pagrindinių veiksnių, turinčių įtakos žmonių pasirinkimui. Tačiau kalbant apie plastikinius langus, tai kaina čia susidaro iš kelių pagrindinių faktorių: užsakomo gaminio ar gaminių išmatavimų, pasirinktų elementų gamintojo ir žinoma nuo vietos, kurioje tenka atlikti montavimo darbus. Tad net tada kai siūlomi yra plastikiniai langai gamintojo kainomis, galutinės kainos visgi priklauso nuo tokių faktorių kaip:

Dydis

Lango dydis yra neabejotinai labai svarbus veiksnys, nurodantis kiek preliminariai kainuos gaminys. Tačiau svarbus yra išmatavimai artimi standartiniams modeliams. Daugelyje, ypač senesnės statybos namuose langų dydžiai yra daugmaž panašūs, tad tokių gaminių tenka ruošti daug, o tai reiškia, kad jų kaina yra geresnė.

Gamintojas

Tai yra neabejotinai pagrindinis veiksnys, nes kiekvienas plastikinių profilių ar stiklo paketų gamintojas laikosi savo kainodaros, kuriai langus surenkančioms įmonės įtakos praktiškai neturi. 

Kur randasi objektas?

Nuo šio veiksnio priklauso kaip toli turi būti transportuojamas užsakymas ir žinoma kiek klientams teks sumokėti už šią paslaugą.

Gamybos laikas priklauso nuo išmatavimų, pasirinktų elementų ir montavimo vietos. Gamyba užtrunka nuo 1 savaitės.

Žinoma, kadangi nuo dydžio priklauso kainą bei montavimo galimybės