Sekite mus:

Ekonominės klasės plastikiniai langai

Plastikinių langų gamyboje, kaip ir daugelyje kitų sričių, produkcija yra skirstoma į klases. Taip yra daroma, stengiantis sugrupuoti gaminius, pagal tai iš kokių medžiagų ir žaliavų jie yra gaminami, ir kaip yra surenkami. Įprastai gyvenamosiose patalpose yra montuojami langai standartinės skalės, norint aukštesnės kokybės produkto, galima rinktis iš „premium“ klasės langų. Tačiau egzistuoja ir taip vadinamos ekonominės klasės produktai. Kaip byloja jų pavadinimas, tai yra variantas, kurį renkasi tie, kas ieško pigesnio varianto, kuriam nekeliami aukšti kokybės reikalavimai.

Ekonominiai langai tikrai nėra kokie nors brokuoti arba neatitinkantys kokybės reikalavimų. Praktiškai kiekvienas gamintojas savo asortimente turi šio klasės modelius. Pagrindinė tokios produkcijos paskirtis – vietos, kuriose nėra būtina rūpintis aukštais šilumos ar garso izoliacijos rodikliais, o esminis dalykas yra žema kaina.  

Kaip išsirinkti ekonominės klasės plastikinius langus?

Nežiūrint į tai, jog ekonominės klasės plastikiniai langai nepasižymi aukštomis eksploatacinėmis savybėmis, net ir juos renkantis, galima rasti variantus, kurie bus šiek tiek pranašesni už kitus. Idealiausiai rinktis iš modelių, kurie visai nedaug skiriasi nuo standartinių gaminių techninėmis savybėmis, bet kurių kainų skirtumas yra ženklus. Ekonominės klasės langai dažniausiai pasižymi tokiomis charakteristikomis:

  • Profilio plotis 58-60 mm;
  • Maksimalus kamerų skaičius – 4;
  • Vidutinis energinis efektyvumas – 0,6-0,63;
  • Sandarinimo tarpinių skaičius – 2

Kiekvienas gaminys yra skirtingas, tad kainos irgi skiriasi, tad mes esame paruošę kainų skaičiuoklę.

Atsižvelkite į tai kokio dydžio langų norite bei į tai, kur ruošiates tuos langus montuoti