Sekite mus:

Ekologiški plastikiniai langai

Ekologiškumas pastaraisiais metais tapo labai svarbiu pasirinkimo kriterijumi daugelyje sričių, nuo maisto ir drabužių iki kanceliarinių prekių ir chemijos priemonių. Ne paslaptis, kad tai neretai būna išnaudojama kai kurių gamintojų marketinginiais tikslais – siekiant pritraukti klientų dėmesį, tuo kas iš esmės jau daugelį metų yra įprastu reiškiniu. 

Plastikinių langų srityje taip pat kartas nuo karto galima išgirsti apie ekologiškos produkcijos pasiūla. Kas gi tokiais atvejais yra turima omenyje ir ar pirkėjų lūkesčiai atitinka tai, kas yra siūloma po „ekologiškumo“ etikete? Apie 20-30 % standartinio plastikinio lango sudaro PVC (polivinilchloridas), likusius – stiklas ir metalas. Visos šios medžiagos yra perdirbamos, o tai reiškia, kad iš esmės jų poveikis ekologijai yra minimalus. Tad pagrindinis langų „ekologiškumo“ iššūkis – švino nenaudojimas gamyboje. Šio principo laikosi didžioji dauguma didžiausių ir žinomiausių žaliavų gamintojų. 

Kodėl verta rinktis ekologiškus plastikinius langus iš langubaze.lt?

Užsakant langus pas mus, nereikia sukti galvos ar gaminiai bus ekologiški. Dirbame tik su patikimais profilių ir kitų elementų gamintojais, kuriems žodis “ekologija” yra daugiau nei mada ar marketingo priemonė. Kai kurie jų naudoja perdirbtą PVC plastiką, kai kurių profilio elementų gamybai. Tai jokiu būdu nepablogina gaminio savybių, tačiau leidžia pakartotinai panaudoti PVC atliekas. Taip pat didelis dėmesys yra sutelkiamas ir į patį gamybos procesą, kurio metu stengiamasi laikytis tvarumo principų ir generuoti kuo mažiau atliekų.

Tai plastikiniai langai pagaminti iš perdirbtų medžiagų bei plastikinių langų gamyboje nenaudojamas švinas.

Kiekvienas užsakymas yra individualus, tad mes esame paruošę skaičiuoklę su kuria galėsite įsivertinti kainas.