Sekite mus:

Aliuminio konstrukcijos, patraukli kaina

Iš aliuminio profilio gaminamos įvairios aliuminio konstrukcijos. Aliuminio langai, fasadai, durys ir plačiai pritaikomos stumdomos sistemos. Aliuminio konstrukcijos yra pritaikomos vidinėms bei išorinėms pertvaroms, kurios ribojasi su pastato išore. Iš aliuminio pagamintos konstrukcijos yra itin ilgaamžės, teigiama, jog savo pirminių savybių nepraranda net per 100 metų.

Aliuminis

Aliuminis gali būti perdirbamas neribotą kartų skaičių ir pilnai išlaikyti gamybines savybes, tad šios medžiagos naudojimas prisideda prie tvarumo. Aliuminis yra labai geras šilumos laidininkas, todėl kartais manoma, kad aliumininės konstrukcijos nesulaiko šilumos. Šis teiginys yra klaidingas, šiuolaikinės profilio kamerų projektavimo ir gamybos technologijos ir papildomos izoliacinės medžiagos sukuria tokią šiluminę varžą, kuri atitinka šiuo metu griežčiausius A++ energinės klasės pastatų reikalavimus. Aliuminio sistemos pasižymi lengvumu. Jo svoris yra beveik tris kartus mažesnis, nei plieno. Aliuminiui nereikalingas papildomas padengimas, nes metalo paviršiuje susidaro plona aliuminio oksido plėvelė, kuri apsaugo nuo korozijos, o aliuminio paviršiaus tekstūra atrodo universaliai ir patraukliai.

Aliuminio konstrukcijos pritaikymas

Aliuminio konstrukcijos yra pritaikomos ne tik varstomiems langams ir durims, bet ir fasadų įstiklinimui ar stumdomų sistemų gamybai. Medžiagos tvirtumas ir atsparumas mechaniniam poveikiui padaro jį pranašesniu prieš kitas alternatyvas.

Aliuminio langai

Aliuminio langų rėmai iš išorės atrodo, lyg būtų pagaminti iš vientiso aliuminio. Profilio pjūvyje aiškiai matyti, kaip suformuota vidinė profilio struktūra, kokie papildomi sandarinimo komponentai yra naudojami ir kokia sudėtinga konstrukcija slypi po vientisu lango rėmo paviršiumi. Aliuminio langams gaminti naudojami tokie patys stiklo paketai, kaip ir kitų langų gamyboje, o dėl aliuminio konstrukcijų ilgaamžiškumo abejonių nekyla. Tinkamumas A++ energinės klasės namams yra aukščiausias įvertinimas ir svarus pagrindas aliuminio langams konkuruoti su kitų tipų langais.

Aliuminio durys

Aliuminio durų paviršius dažniausiai gaminamas iš skaidraus arba matinio stiklo. Durų konstrukcija yra labai panaši į langų, tam naudojami beveik tokie patys aliuminio profiliai. Naudojamas kito tipo durų užraktas ir durų fiksavimo mechanizmas bei slenkstis.

Aliuminio fasadai

Fasadinės sistemos su aliuminio elementais yra dažnas pasirinkimas. Nevarstomi fasadai naudojami, norint patalpai suteikti jaukumo ir natūralios lauko šviesos. Aliuminio fasadai neatrodo pigiai, be to yra labai universalūs ir gali būti pritaikyti prie beveik bet kokio interjero ir eksterjero. Naudojamos tos pačios sandarinimo technologijos, kaip ir langų gamyboje. Nevarstomi fasadai tinka įvairaus dydžio objektams.

Aliuminio stumdomos sistemos

Stumdomų aliuminio sistemų dėka galima išspręsti erdvių sujungimo problemą. Stumdomų sistemų pagalba lengvai transformuosite erdvę ir prireikus ją išplėsite arba sumažinsite. Stumdomos sistemos yra itin funkcionalus įrenginys, tik reikia tinkamai apgalvoti sistemos konfigūraciją ir praktinį pritaikymą konkrečioje vietoje. Stumdomos aliuminio sistemos gali būti naudojamos pastato viduje arba turėti sąlytį su pastato išore. Sistemos yra visiškai sandarios, todėl nepatirsite papildomų šilumos nuostolių.

Aliuminio konstrukcijos būna įvairios – aliuminio langai, durys, fasadai, stumdomos sistemos.

Aliuminio konstrukcijos pritaikomos vartomiems langams, durims, fasadų istiklinimui bei stumdomų sistemų gamybai.