Sekite mus:

Dideli plastikiniai langai patraukliomis kainomis!

Dideli langai namuose tai ne tik daugiau šviesos, bet ir galimybė grožėtis už jų esančiais peizažais iš bet kurios kambario ar kitos patalpos vietos. Dėl šios priežasties, dizaineriai ir architektai stengiasi projektuoti pastatus taip, kad šeimininkams būtų galimybė turėti platų, panoraminį vaizdą į jų nekilnojamą turtą, supančią gamtą ar apylinkes. Šios tendencijos tampa lengviau įgyvendinamos tinkamai išvysčius langų gamybos technologijas, kurių pagalba gan didelio ploto langus galima turėti net ir pasirinkus plastikinius profilius. 

Kaip išsirinkti didelius plastikinius langus?

Planuojant įsirengti namuose didelius plastikinius langus reikia turėti omenyje kelis svarbius dalykus:

  • Jų maksimalus dydis gali būti apribotas ne dėl gamintojo pasirinkimo, o dėl techninių medžiagų savybių. Čia labai svarbų vaidmenį turi tokie veiksniai kaip profilio kokybė, furnitūros pasirinkimas, gamyboje naudojamomis medžiagomis ir įrangos galimybėmis. Kitaip tariant, jei langas bus per didelis, tai jo konstrukcija gali neatlaikyti ir greitai taps netinkama naudoti. Dėl to, yra būtina atlikti gana tikslius skaičiavimus ir poreikiui esant, įrengti papildomas pertvaras ar kiek sumažinti langų dydį. 
  • Didelio ploto langai turi tiesioginės įtakos prarandamai šilumos energijai. Dėl šios priežasties, dažnai šalia panoraminių langų yra įrenginėjami radiatoriai arba šildomos grindys. Dar vienas būdas šiek tiek pagerinti situaciją – naudoti keturių stiklų paketus (trikamerinius). Jie padės šiek tiek sumažinti šilumos praradimus ir minimizuos diskomfortą.

Montavimo laikas užtrunka nuo 2-4 valandų, gali ir ilgiau. Priklauso nuo langų dydžio

Atsižvelkite į tai, ko Jūs norite, kokio dydžio langų jums reikia ir ar norite šviesios ar tamsios patalpos.