Sekite mus:

Nelikvidiniai plastikiniai langai

Žodis „nelikvidas“ daugeliui asocijuojasi su broku ar nekokybiškais gaminiais, tačiau kalbant apie plastikinius langus, šis terminas yra taikomas gerokai platesnei prekių grupei. Ypač dažnai čia atsiranda produkcija iš ekspozicijų, kurios pagalba buvo demonstruojami vienoki ar kitokie furnitūros elementai. Tačiau technologijos nestovi vietoje ir vienus langų bei jų dalių modelius keičia kiti ir senas ekspozicijas keičia naujos, tačiau keičiami gaminiai yra visiškai tinkami naudojimui. Taip pat prie nelikvidinių prekių yra priskiriami langai, gaminti pagal užsakymą, tačiau dėl įvairių priežasčių taip ir nepasiekę savo užsakovo. Tam, kad tokia produkcija nedulkėtų sandėliuos, renkant dulkes, langų gamintojai siūlo ją įsigyti už gerokai žemesnę nei rinkos kainą. Vienintelis tokio pasiūlymo minusas – nėra galimybės rinktis gaminio dydžių, spalvų ir mechanizmų. Tad jei savo namuose dar neįsistatėte langų ir dar galite reguliuoti jiems numatytas angas, bei norite kažkiek sutaupyti – verta pasidomėti nelikvidinėmis prekėmis.

Kodėl verta rinktis nelikvidinius plastikinius langus iš langubaze.lt?

Visus savo langus gaminame pagal užsakymą, tad ir mūsų veikloje pasitaiko atveju, kai sandėliuose atsiranda prekių, kurių atsisakė pirkėjai, tačiau kurios yra visiškai tinkamos naudojimui. Mūsų siūlomos nelikvidinės prekės atitinka visus būtinus, kokybiško gaminio reikalavimus. Savo klientus visada informuojame apie tai, kaip gaminiai pateko į šią kategoriją ir suteikiame garantijas, kaip ir bet kuriai kitai produkcijai, kurią siūlome savo užsakovams. 

Priklauso nuo to kokio dydžio langai bus prekyboje.

Kadangi šie langai buvo ekspoziciniai ir juos keičia nauji, šie langai parduodami už gerokai mažesnę kainą, bet neišsigąskit jie yra kokybiški bei patvarūs