Sekite mus:

Plastikiniai langai pasyviam namui

Pasyvūs namai – tai ko gero viena iš populiariausių šiuolaikinių statybų metodikų. Jos tikslas yra sukurti sistemą, kuri reikalauja minimalių energijos išlaidų šildymui ir vėdinimui. Tokių namų statybose yra naudojamos pačios įvairiausios technologijos ir moderniausi sprendimai ir langai nėra išimtis.

Kaip žinoma, standartiniuose namuose, būtent pro langus yra išleidžiamas didžiausias šilumos kiekis, kurio atstatymui tenka panaudoti ganėtinai daug energijos šilumos įrenginiuose. Tad kuriant pasyvius namus, tinkamų langų pasirinkimas yra labai svarbus, nepriklausomai nuo to kokio tipo šildymas ir vėdinimas yra pasirinktas. Plastikiniai langai yra vieni populiariausių pasirinkimų, kai kalba eina apie poreikį sukurti energetiškai efektyvią sistemą, tačiau toli gražu ne visi jie atitinka reikalavimus, keliamus pasyvaus namo langams:

  • Geras šviesos ir šilumos pralaidumas;
  • Šilumos patalpos viduje išlaikymas;
  • Komfortiško ir pastovaus mikroklimato palaikymas;
  • Apsauga nuo išorinių veiksnių: oro sąlygos, triukšmas ir įsilaužimai;
  • Estetinis vaizdas. 

Kodėl verta rinktis plastikinius langus pasyviam namui iš langubaze.lt?

Suprantame savo klientų poreikius ir dirbame su tiekėjais, kurių produktai atitinka visus reikalavimus, kurie yra keliami gaminiams, naudojamiems pasyviuose pastatuose. Tam naudojame specialius, platesnius langų profilius, pasižyminčius aukštesniu pasipriešinimo šilumos atidavimui koeficientu. Stiklai tokiam tikslui yra gaminami, padengiant juos sluoksniu, kurio pagalba yra užtikrinama šilumos refleksija. Furnitūra neleidžia susikurti taip vadinamiems šalčio tiltams, o izoliuojančios medžiagos ir hermetikai, neleidžia į lango vidų patekti drėgmei bei užkerta kelią kondensato atsiradimui. 

Kadangi plastikiniai langai sulaiko šilumą namuose tai leidžia sutaupyti šilumos energiją

Taip mūsų siūlomų plastikinių langų kokybė yra aukščiausio lygio.