Sekite mus:

Mediniai vitrininiai langai

Dideli langai nuo žemės iki pat lubų jau seniai nėra išskirtinumas, sutinkamas komerciniuose objektuose arba dvaruose bei rūmuose. Tokie gaminiai vis dažniau yra naudojami ir privačiuose namuose. Be to, vitrininius langus šiais laikais galima užsakyti ir su mediniais rėmais, taip suteikiant bendram vaizdui daugiau natūralumo ir autentiškumo. 

Ką būtina žinoti apie medinius vitrininius langus prieš įsigyjant?

Mediniai vitrininiai langai dažniausiai naudojami būtent privačiuose nekilnojamo turto objektuose. Pagrindinės teigiamos šių gaminių savybės:

  • Geri šilumos ir garso izoliaciniai rodikliai;
  • Ilgas tarnavimo laikas;
  • Ekologiškumas;
  • Grožis, kuriuo pasižymi natūrali medžio tekstūra.

Tačiau tokių langų įrengimas turi ir šiokių tokių minusų, tarpo kurių:

  • Yra mažiau atsparūs išoriniams poveikiams nei analoginiai sprendimai;
  • Reikalauja daugiau dėmesio ir priežiūros, tame tarpe ir reguliaraus padengimo apsauginėmis medžiagomis;
  • Yra brangesni nei kiti variantai.

Ar galimi mediniai vitrininiai langai pagal individualius išmatavimus?

Taip vitrininiai langai gali būti pritaikyti klientų poreikiams ir atitikti jų norimus išmatavimus, tačiau yra vienas „bet“. Dėl gan didelių gabaritų yra šiokie tokie vitrininių langų dydžio apribojimai. Vieno lango konstrukcijos plotas neturėtų viršyti šešių kvadratinių metrų. Vieno paketo plotas neturėtų viršyti dviejų kvadratinių metrų, nei naudojamas dviejų kamerų variantas, ir 2,5 kvadratinių metrų, jei naudojamas dvigubo stiklo variantas. Kitaip, yra tikimybė jog per didelio svorio neatlaikys lango rėmas ir tarnavimo laikas gerokai sutrumpės.  

Jie įspūdingi ne tik savo dydžiu bet ir savo kokybe bei unikalumu ir patvarumu

Meidinių vitrininių langų kaina priklauso nuo langų dydžio bei naudojamų medžiagų, tad tikslios kainos pasakyti negalime, bet esame paruošę skaičiuoklę.