Sekite mus:

Medinių langų rėmai

Medinių langų konstrukcija per pastaruosius dešimtmečius pasikeitė neatpažįstamai. Daugelis prisimename seniau kiekviename bute stovėjusius medinius rėmus su dvigubo stiklo langais, kuriuos prieš kiekvieną žiemą papildomai šildyti. Juose taip pat po kurio laiko dėl rėmo ir varčių deformacijų atsirasdavo plyšiai, pro kuriuos pūsdavo skersvėjai. 

Šiuolaikinis medinio lango rėmas – tai gerokai sudėtingesnis, kokybiškesnis ir neabejotinai patvaresnis gaminys, kuriam sukurti yra naudojamos modernios technologijos. Jų pagrindą sudaro iš trijų sluoksnių klijuotas medžio tašas. Toks gamybos būdas užtikrina, jog net ir didelio gabarito langas nesideformuotų, net ir veikiamas išorinių veiksnių, tokių kaip drėgmė (krituliai) ar aukštos temperatūros (saulės spinduliai).

Ar galimi medinių langų rėmai pagal individualius išmatavimus?

Medinių langų rėmai dažniausiai ir yra gaminami tik pagal individualius užsakymus. Situacija rinkoje yra tokia, jog standartinės produkcija šioje srityje praktiškai nėra įmanoma. To priežastys: 

  • daugybė pastatų, kuriuose naudojami įvairiausių dydžių rėmai ir langai, pradedant daugiabučiais ir baigiant individualiais namais.
  • skirtingi klientų pageidavimai, būsimiems langams. Vieni pageidauja didesnių, kiti mažesnių. Vieniems reikia kad juose būtų dvejos varčios, kitiems pakanka vienos. 

Tačiau tai suteikia gerokai daugiau galimybių tiems, kas nori pasikeisti savo senus langus į naujus medinius. Tokiais atvejais, gamintojai nesunkiai surenka reikiamų gabaritų konstrukciją. Tas pats liečia ir naujos statybos namus, kuriuose architektai ir projektuotojai gali planuoti pačius įvairiausius sprendimus, kurie atitiktų klientų poreikius.

Medinių langų tarnavimo laikas yra apie 60 metų, tad tai yra puikus pasirinkimas namams.

Medinių langų rėmų kaina priklauso nuo langų dydžių bei naudojamų medžiagų.