Sekite mus:

Nestandartiniai mediniai langai

Stačiakampė langų forma yra savotiškas standartas, prie kurie esame visi pripratę. Tačiau ką daryti tiems, kas nori kažko išskirtinio ir neįprasto lango? Tokiu atveju, tenka ieškoti nestandartinių sprendimų, kuriuos geriausiai leidžia įgyvendinti mediniai profiliai. Jų pagalba langams galima suteikti formas, kurias nedažnai pamatysi pastatuose: trikampiai, trapecijos ar daugiakampiai. Tačiau galimi ir dar egzotiškesni variantai, kuriems netinka kitos medžiagos – apskritimai bei arkos.   

Nuo ko priklauso nestandartinių medinių langų kokybė?

Užsakant nestandartinių formų medinius langus, svarbu kreiptis į patikimus ir patyrusius gamintojus, nes būtent nuo jų profesionalumo, naudojamos įrangos, medžiagų ir žinių priklauso tiek gaminio kokybė tiek ir jo tarnavimo laikas. Nors iš esmės nestandartinių langų gamybos procesas nesiskiria nuo tradicinių, stačiakampių gaminių, tačiau savo niuansai žinoma egzistuoja ir nežinant jų, langas tiesiog netarnaus tiek kiek turėtų, arba kels neplanuotų rūpesčių.

Ką būtina žinoti apie nestandartinius medinius langus prieš įsigyjant?

Pagrindinis dalykas, kuris ko gero ir taip yra aiškus – gerokai didesnė nestandartinių langų kaina. Tam įtakos turi tiek ilgesnis ir šiek tiek sudėtingesnis profilių paruošimas ir žinoma speciali įranga. Tačiau jei norite užsakyti langą, kurio forma neabejotinai patenka į nestandartinės produkcijos kategoriją, yra keli dalykai kuriuos reikia turėti omenyje: vidiniai formos kampai negali būti mažesni nei 25 laipsniai, arkinėse konstrukcijose – užapvalintos dalies aukštis negali viršyti pusės rėmo pločio.

Kaina yra gerokai didesnė nei paprastų medinių langu, kadangi profilių paruošimas yra sunkesnis ir sudėtingesnis. Bet gražus langų dizainas visa tai atperka.

Jie išsiskiria savo formomis tokiomis kaip: trikampiai, trapecijos bei daugiakampiai. Taip pat išsiskiria ir dydžiais.