Sekite mus:

Medinių langų remontas

Norint, kad mediniai langai tarnautų ilgiau, jiems yra būtinas savalaikis remontas. Dažnu atveju, po šiuo žodžiu yra turima omenyje susidėvėjusių elementų, tokių kaip lango mechanizmas, kita furnitūra bei tarpinės keitimas. Tačiau kartais darbai gali prireikti ir kiek rimtesnių procedūrų, tokių kaip lango geometrijos ištaisymas ar stiklo paketo keitimas.   

Kaip dažnai reikalingas profilaktinis medinių langų remontas?

Nors medinių langų konstrukcijos yra ganėtinai patikimos tačiau, tam, kad išvengti sudėtingesnių gedimų ir dėl to kylančių problemų yra rekomenduojama periodiškai atlikinėti jų profilaktiką. Jos metu dažniausiai yra atliekamas vyrių reguliavimas, medinių elementų apžiūra ir reikalui esant, jų poliravimas ir dažymas. Profilaktinis medinių langų remontas turėtų būti atliekamas bent kartą per metus, o jei langai yra ganėtinai dideli tai apžiūrėti juos vertėtų ir dažniau. 

Kokios medinių langų dalys gali būti remontuojamos?

Didžioji dalis medinių langų konstrukcijos yra keičiamos detalės, tokios kaip tarpinės, rankenos, užraktai ir kita furnitūra, vyriai bei kitos mechanizmo dalys. Nesant galimybei suremontuoti, jos yra dažniausias keičiamos. 

Medinių langų remontas - kodėl jį svarbu atlikti laiku?

Savalaikis remontas gali padėti užbėgti už akių rimtesniems geimams, kuri įprastai paaiškėja pačiu netinkamiausiu metu.  Darbus geriausiai atlikti šiltuoju metų laiku, tai pasiruošiant žiemai ir išvengiant šilumos praradimų šaltuoju metų laiku. Tokiu būdu tai pat galima iš anksto pastebėti rėmo restauravimo poreikį ir neleisti išoriniams veiksniams sugadinti lango.

Remonto laikas priklauso, nuo to ką reikia remontuoti.

Medinių langų remontū kainos yra įvairios, tad kiekviena situacija yra unikali.