Sekite mus:

Mediniai langai A++ klasės

Energetinio efektyvumo svarba šiuolaikinėse statybose pasiekė aukščiausią tašką. Vis dažniau tenka matyti ir girdėti, jog ne tik biurų ir verslo centrams, bet ir privatiems namams yra suteikiami ganėtinai aukšti įvertinimai, pagal tai, kaip jų konstrukciniai ypatumai, padeda taupyti energiją. Kalbant apie langų vaidmenį šioje sferoje, tai jis yra labai didelis, nors ir ne visada pastebimas. Aukštos energetinės klasės langai, žymimi raide A, tačiau pastaruoju laiku rinkoje atsirado ir dar kokybiškesni produktai, kurių ženklinime galima pamatyti vieną ar net du pliuso ženklus. Būtent tokia produkcija yra montuojama pačiuose energetiškai efektyviausiuose pastatuose.

Nuo ko priklauso medinių langų A++ klasės kokybė?

Tam, kad mediniam langui būtų suteikta A++ klasė, jo atsparumas šilumos atidavimui koeficientas turi viršyti 0,8. Tam, kad tai pasiekti juose turi būti surinktos visos kokybiškiausios medžiagos, pradedant rėmais ir stiklo paketais ir baigiant sandarumo juostomis bei furnitūros elementais.  

Itin svarbus yra sidabro oksido padengimas ant stiklo. Jis efektyviai atspindi infraraudonąją spinduliuotę (šilumą) ir grąžina ją atgal į patalpas. Tokie stiklai išlaiko šilumos energiją šaltuoju metų laiku ir apsaugo patalpas nuo saulės spindulių vasarą. Stiklo paketų kameros yra užpildomos inertinėmis dujomis, kurios taip pat suteikia geresnes šilumą izoliuojančias savybes langui. Medis ypač tinka tokiems langams, nes ši medžiaga natūraliai labai gerai sulaiko šilumą.

Patvarumas, lengvas montavimas bei ypatingai sulaikoma šiluma, tad yra tupoma šilumos energija.

Taip. Mediniai langai puikiai sulaiko triukšmą keliaujanti iš už lango, tad galėsite džiaugtis ramybe.