Sekite mus:

Mediniai langai pirtims

Ilgą laiką, pirčių savininkai, planuodami patalpas ieškodavo būdų įsirengti patikimus, ilgai tarnaujančius langus. Didžiausia problema kildavo dėl pastovios drėgmės ir temperatūrų pokyčių, be kurių tradicinės pirties ko gero neįmanoma įrengti. Įprastos medinės langų konstrukcijos, net ir tinkamai apdirbtos tarnaudavo vos kelis metus, po kurių jas tekdavo keisti. Situacija kiek pagerėjo atsiradus PVC langams, tačiau jie išsiskirdavo iš bendro pirties dizaino ir patalpos prarasdavo pradinį „natūralumą“. 

Šiais laikais situacija pasikeitė iš esmės, kai rinkoje atsirado modernūs mediniai langai su stiklo paketais, kurie tinka naudoti ir pirtyse. Jie greitai išstūmė plastikinius variantus, nes praktiškai niekuo nenusileidžia jiems, vertinant eksploatacines savybes.

Ar galimi mediniai langai pirtims pagal individualius išmatavimus?

Medinio profilio langai gali būti gaminami, atsižvelgiant į klientų poreikius: reikiamas dydis atveriama ar aklina konstrukcija, ir netgi spalva, kurią nesunkai galima priderinti prie bendro pirties dizaino. Savo gerų šilumą izoliuojančių savybių dėka ir kokybiškų medžiagų naudojimo montavimo metu, tokio tipo langai gali būti statomi tiek priepirtyje tiek ir pačioje pirtyje.

Kiek laiko tarnauja mediniai langai pirtims?

Priklausomai nuo to, kokia mediena yra naudojama langų gamybai ir žinoma kokybės gamybos ir surinkimo metu, langas pirtyje tarnaus ne trumpiau kaip dešimtmetį, o tinkamai prižiūrimas ir gerokai ilgiau. Aišku įtakos tarnavimo laikui turi ir pačios pirties ypatumai bei naudojimo dažnumas.

Svarbu atsižvelgti į tai, kokio dydžio yra pirties patalpa, bei kur Jūs planuojate tuos langus montuoti.

Medinių langų kaina yra labai įvairi ir kiekvienas gaminys yra unikalus, tad kaina tai pat skiriasi, todėl mes esame paruošę kainų skaičiuoklę