Sekite mus:

Mediniai langai su stiklo paketu, patraukli kaina

Medis visais laikais buvo geriausia medžiaga langų gamybai. Ekologiškumas, geros šilumos izoliacijos savybės, ilgaamžiškumas, grožis ir oro cirkuliacija – yra tos charakteristikos, kurios išskiria šio tipo medžiagą iš kitų ir suteikia langams pranašumą prieš kitus variantus. Išsivysčius langų gamybos technologijoms, buvo pradėti gaminti specialiai paruošiami mediniai rėmai, į kuriuos įstatomai stiklo paketai. Tai atsirado produktai, kurių konstrukcija primena analogus iš PVC plastiko, tačiau pasižymintys gerokai aukštesniais eksploataciniais rodikliais.

Šiuolaikinių medinių langų rėmas nėra gaminamas iš natūralaus tašo ar lentų. Šios medžiagos nėra tinkamos, nes džiūvant jos deformuojasi, kad gali neigiami paveikti lango konstrukciją. Tam, kad to neįvyktų, rėmui yra naudojamas specialus klijuotas daugiasluoksnis tašas.   

Ką būtina žinoti apie medinius langus su stiklo paketu prieš įsigyjant?

Nusprendus įsigyti medinius langus su stiklo paketais, reikia atkreipti dėmesį, jog net ir labai panašios produkcijos kainos gali skirtis. Taip yra dėl to, kad medinių langų gamybai yra naudojamos įvairios medžių rūšys. Vienos jų pasižymi geresne kaina, bet yra minkštesnės, pavyzdžiui pušis, kitos, tokios kaip ąžuolas – gerokai tvirtesnės, bet ir brangiau kainuoja.

Kiti veiksniai, turintys įtakos medinio lango kainai yra tokie patys kaip ir plastikinių profilių atveju: gaminio  išmatavimai, atveriama konstrukcija ar ne, atsidarymo kryptys, stiklų pakete skaičius, spalva ir kitos savybės. Tad norint, sužinoti galutinę kainą, teks nuspręsti kurie variantai būtų tinkamiausi jūsų patalpoms.

Taip, ne tik, kad patavrūs bet ir be galo patvarūs bei ekologiški.

Medinis rėmas yra gaminamas iš specialaus klijuoto daugiasluoksnio tašo.