Sekite mus:

Medinių langų gamyba Vilniuje, Kaune

Pastaruoju laiku, vis daugiau nuosavų namų ir butų šeimininkų renkantis langus, prioritetus skiria langams su mediniais rėmais. Šio tipo gaminiai pasižymi labai panašiomis techninėmis savybėmis kaip ir modeliai iš PVC plastiko, tačiau yra gerokai ekologiškesni ir išsiskiria savo prabangia išvaizda. Dėl šių savybių, medis tampa vis dažnesniu pasirinkimu Šiaurės Europos šalyse, taip pat ir Lietuvoje. 

Skirtingai nei plastiko profilis, kuriame didelį vaidmenį vaidina taip vadinamos „kameros“, kurių pagalba yra užtikrinamas tam tikras energetinio efektyvumo lygis, mediniai langai, gamyba kurių iš esmės primena plastikinius, pasižymi techninių savybių įvairove, skirtingų medžiagų iš įvairių medžio rūšių, dėka. Dažniausiai tam tikslui yra naudojama pušis, maumedis arba ąžuolas. Pušies mediena pasižymi gera kaina, tad iš jos dažnai gaminami ekonominės klasės langai, maumedis leidžia užtikrinti gerą kainos ir kokybės bei patikimumo santykį, na ir ąžuolas, naudojamas tada kai reikia aukščiausios rūšies  ilgaamžio gaminio su pačiomis geriausiomis eksploatacinėmis savybėmis.  

Kuom išskirtinė medinių langų gamyba?

Nors medis yra nuo seno naudojamas langų gamybai, tačiau skirtingai nei plastikas, ši medžiaga reikalauja tinkamo paruošimo ir apdirbimo tam, kad galėtų tarnauti kuo ilgiau. Be jų, drėgmė ir įvairūs išoriniai veiksniai, gerokai apribotų galimybę naudotis šių gaminių privalumais. Medinių langų gamyba susideda iš kelių etapų, kuriuose itin didelis dėmesys yra skiriamas tašui, iš kurio vėliau gaminamos lango rėmo detalės. Tam, kad mediena su laiku nesideformuotų ir nekeltų problemų, mediniai langai yra gaminami iš klijuoto tašo, kuris nesusisuka, nesideformuoja ir yra atsparesnis skilimams. Mūsų įmonė gamina medinius langus, laikydamasi aukščiausių kokybės reikalavimų, kad gaminiai ne tik atrodytų gražiai, bet ir nepriekaištingai atliktų savo pagrindinę paskirtį. 

Privalumai užsakant medinius langus

Kaip natūrali medžiaga, medis pasižymi eile labai naudingų savybių, kurios yra perduodamos ir iš jo gaminamiems langams:

  • Ekologiškumas – neabejotinai pagrindinis ir rimčiausias argumentas, suteikiantis šiems gaminiams išskirtinumo.
  • Šilumos izoliacija – šiame rodiklyje, medis praktiškai neturi analogų.
  • Oro apykaita dėl kurios medinius langus dar vadina „kvėpuojančiais“. Jos dėka patalpose yra sukuriamas idealus drėgmės balansas ir išskirtinė atmosfera. 
  • Dizainas – mediniai langai, dėka šiuolaikinių technologijų gali būti gaminami įvairių formų ir spalvų.

Medinių langų gamintojai užtikrina aukštą kokybę ir sukuria viską taip, kad langai būtų tvirti ir ilgaamžiai.

Mediniai langai yra ilgaamžiški ir pradinės langų savybės nepakis iki 60-ties metų.