Sekite mus:

Mediniai langai kaustyti aliuminiu

Mediniai langai kaustyti aliuminiu tai vis labiau populiarėjantys gaminiai visame pasaulyje, kuriuose apjungiamos dvi gražios ir prabangios medžiagos. Šio tipo langai turi visas svarbiausias savybes: patrauklią išvaizdą, sukuriamą išskirtinę atmosferą, tvirtumą, saugumą ir gerus energinio efektyvumo rodiklius. 

Iš išorės tokio tipo langai atrodo visiškai kaip aliuminės konstrukcijos, o iš vidaus išlaiko medžio ekologiškumą ir natūralumą. Tokiu būdu pavyksta maksimaliai išnaudoti abiejų medžiagų teigiamas savybes ir taip sukurti gaminį, kurio eksploatacinės savybės išlieka pačio aukščiausio lygio net ir po kelių dešimtmečių.  

Kodėl verta rinktis medinius langus kaustytus aliuminiu?

Medis ir aliuminis, sudarantys langų konstrukciją, veikia kaip gerai suderintas mechanizmas, sukuriant sprendimą, pasižymintį ypač aukštu atsparumu skirtingoms klimato sąlygoms. Medinis rėmas nepraranda savo savybių net ir po kelių dešimtmečių. Įprastai tokio tipo langai tarnauja iki 50 metų, o tinkamai prižiūrimi gali ir viršyti šį laiką. 

Aliuminio antistatinės savybės padeda atstumti dulkes ir nešvarumus, tai leidžia daug rečiau valyti langus, kurie ilgą laika nepraranda savo pirminės išvaizdos. Be to aukšti energinio efektyvumo rodikliai padeda taupyti šildymą žiemos metu. 

Taip pat aliuminis gali būti pritaikytas ir prie įvairių eksterjero sprendimų, nes iš jo pagamintus profilius galima nudažyti praktiškai bet kuria RAL spalva ir tokiu būdu sukurti vieningą stilių su kitais mano elementais, pavyzdžiui stogu, lietaus latakais arba durimis. Oro tarpas tarp aliuminio ir medžio veikia kaip papildoma garso ir šilumos izoliacija taip suteikiant šio tipo langams dar daugiau privalumų.

Skirtumas tarp medinių langų ir langų, kurie kaustyti aliuminiu

Nuo įprastų medinių langų, šie skiriasi tuo, jog iš lauko pusės yra „papuošti“ profiliu iš aliuminio. Pastarasis atlieka kur kas svarbesnę nei vien estetinę funkciją, tuo tarpu pačio medinio rėmo savybės lieka nepakitusios ir leidžia savininkams pajusti visas jo teikiamas naudas. Išorėje esantis aukštos kokybės aliuminis apsaugo lango konstrukciją nuo išorinių veiksnių: saulės, lietaus ir kintančių temperatūrų poveikio. Iš vidaus esanti mediena, savo ruožtu, padeda sukurti komfortiškas sąlygas ir leidžia pritaikyti langus prie pačių įvairiausių interjero sprendimų. 

Toks langų sprendimas suteikia neabejotiną pranašumą, lyginant su įprastais mediniais langais, nes gerokai prailgina gaminio tarnavimo laiką. Aliuminio apsauga neleidžia drėgmei ir saulės spinduliams gadinti medinio rėmo, kurio nereikia restauruoti taip sumažinant su šiomis procedūromis susijusias išlaidas ir žinoma, teigiamai veikia eksploatacines lango savybes.  

Tie kas jau yra susidūrė su šio tipo langais, neabejotinai įvertino jų pranašumą. Klientams, kurie vis dar svarsto ar verti papildomų pinigų mediniai langai kaustyti aliuminiu, atsiliepimai iš kitų klientų bei specialistų nuomonės gali padėti susidaryti galutinę nuomonę ir žengti žingsnį link praktiškumo, ir aukštos kokybės.

Patraukli išvaizda, tvirtumas, kokybiškumas, saugumas, šilumos energijos taupumas.

Svarbu atsižvelgti į tai, kur keliaus langai, ir kokio tipio langai Jums tinka labiausiai.