Sekite mus:

Mediniai langai ir durys – Komplektai ypatinga kaina !

Net ir šiais laikais, kai rinkoje atsirado ir greitai išpopuliarėjo plastiko bei aliuminio konstrukcijos, mediniai langai ir durys vis dar išlieka gan paklausūs. Iš analoginių sprendimų jie išsiskiria: 

  • Gražia, originalia išvaizda, suteikiančia patalpoms prabangos;
  • Pralaidumas orui, nes dėl jo  kambaryje nusistovi komfortiškas mikroklimatas;
  • Ekologiškumas bei natūralumas – kuriuo nepasižymi jokios kitos medžiagos iš kurių gaminami langai;
  • Platus spalvų asortimentas suteikiantis didesnes galimybes pritaikyti medinius langus ir durys prie skirtingų interjerų.

Mediniai langai ir durys - kokią medieną pasirinkti?

Medinių langų su stiklo paketais gamyboje, rėmui yra naudojama ne vientisa mediena, o specialus trijų sluoksnių klijuotas tašas. Tokia konstrukcija suteikia langui ilgesnį tarnavimo laiką ir didesnį atsparumą išoriniams veiksniams. Toks rėmas taip pat yra apsaugomas nuo deformacijų ir įtrūkimų, kuriais pasižymi natūralus medis. 

Vienas iš svarbiausių parametrų, renkantis medinius langus ir duris, yra būtent medžio rūšys, naudojamos rėmų gamyboje. Kiekviena jų pasižymi sau būdingomis savybėmis, kurios turi vienokią ar kitokią įtaką gaminių techninėms savybėms, išvaizdai, tarnavimo laikui ir žinoma, kainai. Tarp dažniausiai sutinkamų variantų reikėtų išskirti šiuos: 

  • Pušis. Pigiausia iš visų kitų medienos rūšių, nepasižyminti ir ypatingu ilgaamžiškumu. Dėl medienoje esančių sakų, tokie langai gali skleisti malonų miško kvapą, kuris teigiamai veikia patalpų mikroklimatą. Pušis tai pat pasižymi minkštumu, kuris gali būti neigiama savybe, nes lango rėmą galima nesunkiai pažeisti, tačiau iš kitos pusės, ši savybė leidžia gaminti pačių įvairiausių formų langus.
  • Ąžuolas. Kiečiausia ir tvirčiausia medžio rūšis, suteikianti lango konstrukcijai maksimalų ilgaamžiškumą. Tačiau dėl ganėtinai didelio svorio, rekomenduojama gaminti kiek įmanoma plonesnius profilius. Dėl ganėtinai sudėtingo šios medienos paruošimo būdo, gaminio kokybė gali paaiškėti tik po kurio laiko, tad čia geriausia yra pasitikėti žinomais ir patikimais gamintojais. Tai turi įtakos ir gan aukštai langų iš šios medžio rūšies kainai.
  • Maumedis. Viena iš populiariausių medžio rūšių, naudojamų langų gamyboje. Tai yra lengva medžiaga, kuri tuo pačiu metu yra ir ganėtinai tvirta bei nebrangi. Papildomas šios medienos pranašumas yra tas, jog dar paruošimo metu visi galimi brokai, tokie kaip deformacijos ir įtrūkimai, pasirodo iš karto ir juos lengva pastebėti. Dėl šios priežasties, kokybišką gaminį iš maumedžio išsirinkti daug paprasčiau nei iš ąžuolo.

Jie yra ypatingi savo unialumu, dizainu bei savo kokybe, taip pat savo išskirtinumu

Medinių langų ir durų kaina yra labai įvairi, kadangi kiekvienas gaminys yra uniklaus. Tad kaino priklauso nuo naudojamų medžiagų, bei dydžių.