Sekite mus:

Stoginė su sandeliuku

Atskirai stovinti kieme stoginė neabejotinai yra labai naudingas statinys, padedantis sukurti zoną, kurioje patogu ne vien palikti automobilį, bet ir įvairius daiktus. Jie būna saugiai uždengti nuo saulės, lietaus ar sniego. Visgi norint, kad tokia stoginė būtų dar labiau funkcionalesnė, ją galima patobulinti – papildžius ją sandėliuku. Tai yra labai efektyvus ir patogus būdas, pasirūpinti ne tik apsauga nuo išorinių veiksnių, bet ir nuo ilgapirščių ar vėjo. 

Sandėliukas, paslėptas po stogine gali atlikti pačias įvairiausias funkcijas. Jame galima laikyti sodo įrankius ir techniką, sezoninius lauko baldus, kepsnines, žaislus ir kitus dalykus, kurie dažniausiai yra naudojami šiltuoju metų laiku. Tokie sandėliukai dažnai atsiranda prie nuosavų namų ir sodybų, tai kodėl to nepadarius įrenginėjant stoginę.  

Stoginės su sandėliuku privalumai

Stoginė su sandėliuku – daugiafunkcis statinys, tinkantis įvairiai paskirčiai. Neabejotinas jo privalumas tai jog praktiškai po vienu stogu, yra sukuriamos dvi zonos: atvira, bet apsauganti nuo saulės bei kritulių ir uždara, kurioje galima laikyti vertingesnius daiktus. Poreikis, tokios konstrukcijos atsiradimui kieme gali kilti tiek iš noro turėti atskirą statinį įrankiams ir sodo technikos laikymui arba ir būtinybės sukurti vietą, kur būtų patogu dienos metu palikti automobilį. Ir vienu, ir kitu atveju, praktiškai pusė darbo yra atliekama, įrenginėjant vieną iš tokių statinių, tad kodėl neinvestavus kiek daugiau ir nesukūrus sprendimo, kuris bus gerokai funkcionalesnis. 

Stoginė su sandeliuku tai puiki vieta susidėti daikgtus bei apsaugoti juos nuo lietaus

Stoginės su sandėliuku statybos priklauso nuo stoginės dydžio bei naudojamų medžiagu.