Sekite mus:

Lengvų konstrukcijų stoginės

Stoginės yra labai dažnai sutinkamos konstrukcijos, turinčios labai plačią paskirtį. Jų pagalba sukuriamos komforto zonos poilsiui, pramogoms ir žaidimams – terasos bei pavėsinės bei vietos leidžiančios apsaugoti automobilius ir sodo techniką nuo kritulių ir saulės spindulių. Ilgą laiką stogines žmonės įsirenginėdavo patys, jų konstrukcijoms naudojant bet kurias medžiagas, kurias pavykdavo rasti ar nebrangiai įsigyti parduotuvėse. Šiais laikais norimo dydžio ir formos stogine daug paprasčiau yra užsakyti.

Iš ko gaminamos lengvų konstrukcijų stoginės?

Šiuolaikinių stoginių konstrukcijoms gali būti naudojamos įvairios medžiagos, tačiau neabejotinai populiariausių sprendimu galima įvardinti aliuminio ir polikarbonato derinį. Tokias lengvas konstrukcijas yra paprasta montuoti bet kurioje vietoje. Abi medžiagos pasižymi aukštu atsparumu išoriniams veiksniams: drėgmei, temperatūrų pokyčiams ir ultravioletiniams spinduliams. Paruoštų konstrukcijų montavimas atliekamas itin greitai ir nesudėtingai. Profiliai yra parenkami atsižvelgiant į būsimos konstrukcijos dydį ir formą.  

Kokių matmenų būna lengvų konstrukcijų stoginės?

Aliuminis yra labai dėkinga medžiaga, nes yra labai lengvai apdirbama, o gaunamos konstrukcijos yra labai tvirtos ir ilgai tarnauja. Tai leidžia sukurti pačio įvairiausio dydžio konstrukcijas, pritaikytas skirtingoms paskirtims. Naudojant polikarbonatą kaip stoginės dangą, leidžia konstrukcijoms naudoti itin plonus aliuminio profilius, tokiu būdu stoginės atrodo itin elegantiškai ir stilingai. Tačiau nors ir lengvos, tačiau šio tipo konstrukcijos atitinka visus būtinus, reikalavimus, užtikrinant saugų ir ilgalaikį jų eksploatavimą. 

Jos pasižymi dideliu atsparumu krituliams, UV spinduliams bei temperatūrų pokyčiams.

Pirmiausia reikia atsižvelgti į tai, kur norite statyti stoginę, bei kokio tipo stoginės Jums reikia. Antra, turite apsvarstyti kokio pločio stoginės norite t.y. kokį plotą noritem kad stoginė uždengtų.