Sekite mus:

Stoginės prie namo

Stoginės pastaruoju metu tampa vis dažniau naudojamos nuosavų namų kiemuose. Jomis yra dengiamos terasos, malkinės, automobilių stovėjimo vietos ir pavėsinės. Jei ankstesniais laikais šias statiniais ir priestatais tekdavo rūpintis patiems savininkams, tai dabar situacija yra daug palankesnė ir norimo dydžio, spalvos ir formos pavėsinę galima užsakyti. Tokiu būdu nereikės rūpintis niekuo, išskyrus tinkamos vietos parinkimu ir savo pageidavimų išsakymu specialistams.   

Kokių matmenų būna stoginės prie namo?

Planuojant stoginės įrengimą prie namų, vienas svarbiausių dalykų, dėl kurio reikia apsispręsti – jos dydis. Standartiniai išmatavimai šiems statiniams nėra taikomi, taigi šį sprendimą teks priimti patiems, ir galbūt pasikonsultavus su gamintojais. Padėti gali ir pati vieta, kurią stoginė turės dengti. Jei tai terasa, rekomenduojama kad stoginės kraštas bent šiek tiek išlįs už terasos ribos. Turimas automobilis ar kelios transporto priemonės pasufleruos kokių gabaritų bus reikalinga stoginė virš jų stovėjimo vietos.

Iš ko gaminamos stoginės prie namo?

Pačios populiariausios medžiagos, kurios šiais laikais naudojamos stoginių karkaso įrengimui yra aliuminio profilis arba medinės sijos. Pastarosios suteikia daugiau natūralumo, tačiau nėra tokios atsparios išoriniams poveikiams kaip aliuminis. Stoginės dengimas yra galimas tiek grūdintu stiklu, tiek polikarbonatu. Pirmas variantas yra neabejotinai ilgaamžiškesnis, atrodo solidžiai ir labai tinka terasų dengimui. Polikarbonatas yra lengvesnis ir pigesnis, bei gali būti parenkamas net ir pagal spalvą.    

Stoginė prie namo yra puikus namo papildymas ir gali būti naudojama, kaip vieta susidėti įrankius ar vieta pastatyti automobilį, ar tiesiog pavasaroti.

Besirenkant stoginę prie namo svarnu atsižvelgti į tai kokio dydžio stoginės Jums reikia, bei kur planuojate stoginę statyti