Sekite mus:

Stoginės rėmas

Vis dažniau tiek prie viešų pastatų tiek ir nuosavų namų galima pamatyti šiuolaikiškas stogines iš aliuminio. Ir nors jų konstrukcija įprastai būna ganėtinai paprasta, tačiau geros eksploatacinės savybės ir pranašumai, lyginant su kitais galimais variantais daro šio tipo stogines ypač paklausiomis. 

Aliuminio konstrukcijos stoginės virš terasų ir pavėsinių suteikia labai plačias galimybes:

  • Rėmo tvirtumas leidžia naudoti pačius įvairiausius dangos variantus, nuo lengvo polikarbonato iki sunkesnio, bet ilgaamžiškesnio stiklo.
  • Konstrukcija dažnai būna ganėtinai paprasta, kas leidžia ją surinkti per itin trumpa laiką
  • Aliuminio konstrukcijų stogines nesudėtingai galima papildyti sienomis, sukuriant uždarą zoną, kuria labai paprasta yra konvertuoti į atvirą, kai norima. 
  • Spalvų, įvairovė, kuria pasižymi aliuminiai rėmai leidžia juos pritaikyti prie namo ar kitų kieme esančių objektų atspalvių.

Aliuminio konstrukcijos stoginių komplektacijoje yra:

Aliuminio konstrukcijos stoginės yra gaminamos pagal individualius užsakymus, atlikus visus būtinus išmatavimus. Rėmai būna paruošti taip, kad juos telieka greitai sujungti tarpusavyje. Čia itin praverčia aliuminio savybės, leidžiančios šios medžiagos profiliams atlaikyti pakankamai didelius svorius. Įprastą, paruoštos naudojimui stoginės komplektaciją sudaro atramos, ant kurių tvirtinamos stoginė sijos. Priklausomai nuo konstrukcijos tipo, viena ar kelios stoginės kraštinių gali būti atremtos į pastato sieną. Komplekte taip pat yra pasirinkta stogo danga – dažniausiai stiklas arba polikarbonatas, bei furnitūra, gaminama iš nerūdijančio plieno.

Tai stoginių rėmai yra gaminami, kad būtų patvarūs bei kokybiški.

Stoginių rėmų kaina priklauso nuo to kokio dydžio bei aukščio yra planuojama stoginė, bei nuo pasirinktų medžiagų.