Sekite mus:

Stiklinės stoginės

Stiklas, dėka savo permatomumo ir vizualinio lengvumo yra labai dažnai naudojamas šiuolaikinėse statybose. Dėl įvairių naujausių gamybos technologijų pritaikymo, jo panaudojimas jau seniai išėjo už įprastų langų ribų. Iš stiklo dabar gaminamos durys, pertvaros ir netgi stoginės, galinčios apsaugoti nuo kritulių. Tokias konstrukcijas šiais laikais dažnai galima sutikti prie biurų ir komercinių pastatų, ir žinoma, šalia gyvenamųjų namų bei kotedžų. Pastarosiose vietose tokio tipo stoginės atlieka terasų ir pavėsinių apsaugos nuo saulės funkcijas. Tai yra įmanoma net nežiūrint į tai, jog stiklas iš esmė turėtų praleisti šviesą, tačiau specialios dangos pagalba, saulės spinduliai tampa nebaisūs. 

Iš ko gaminamos stiklinės stoginės?

Daugelis žmonių vis dar gan atsargiai žiūri į konstrukcijas, kuriose yra naudojamas stiklas. Tačiau produktas, kuris naudojamas stoginėse pasižymi savybėmis, kurios suteikia jam gerokai daugiau saugumo. Vietoje įprastų vieno sluoksnio stiklo lakštų, čia yra naudojamas taip vadinamas tripleksas – specialus stiklas, kuris yra gaminamas iš 2 grūdinto stiklo lakštu, suklijuotų tarpusavyje polimerine plėvele. Šio gaminio ypatumas – skeveldrų nebuvimas mechaninio pažeidimo metu. Tokiu būdu, stiklas yra ne tik sustiprinamas bet ir gali apsaugoti po juo esančius žmonės. Dažniausiai tokių stiklų laikymui yra naudojami aliuminio karkasai, pasižymintis tvirtumu ir atsparumu deformacijoms. Prie nuosavų namų gali būti pritaikyti ir mediniai profiliai, tačiau jie turėtų būti tinkamai paruošti.   

Stiklinė stoginė yra puikus būdas vasaroti savo kieme, kadnagi net ir sedėdami terasoje būsite apsaugoti nuo UV spindulių, bet vis tiek jus pasieks saulės šviesa.

Tai stiklinės stoginės yra patvarios, tad ramiai bei saugiau galėsite džiaugtis naktiniu dangumi sėdėdami savo terasoje.