Sekite mus:

Aliuminio fasado konstrukcijos

Spartus statybinių technologijų vystymasis, pastebimas per pastaruosius dešimtmečius, gerokai paveikė šiuolaikinių pastatų išvaizdą. Aliuminio ir stiklo fasadai yra vienareikšmiai pagrindinis modernaus miesto skiriamasis ženklas. Dauguma verslo ir pramogų centrų, komercinių bei viešųjų objektų yra statomi naudojant būtent šias medžiagas. Tokiu būdu pastatams yra suteikiamos ganėtinai sudėtingos formos. 

Aliuminio fasado konstrukcijos savyje pajungia funkcionalumą ir estetinį vaizdą. Jos pasižymi patvarumu ir patikimumu, bei yra tinkamiausias sprendimas kai reikia ilgalaikiškumo ir atsparumo išoriniams veiksniams. Aliuminių fasadų pasirinkimas yra itin platus, kas leidžia juose naudoti tiek stiklo paketus, tiek ir grūdinto stiklo lakštus. Ir nors aliuminio konstrukcijos kartais gali atrodyti labai gležnomis ir lengvomis, tačiau savo tvirtumu gali konkuruoti net ir su mūrinėmis sienomis.  

Bendrosios aliuminio fasado konstrukcijos charakteristikos

Pagrindinės charakteristikos, kuriomis pasižymi aliuminio fasado konstrukcijos ir dėl kurių jų populiarumas yra toks didelis yra:

  • Universalumas. Technologinių inovacijų dėka, aliuminiai fasadai gali būti naudojami, įgyvendinant pačius įvairiausius sprendimus;
  • Saugumas. Dėl jau minėtų eksploatacinių savybių, aliuminio konstrukcijos gerokai lenkia analoginius sprendimus iš kitų medžiagų.
  • Platus spalvų spektras. Aliuminio konstrukcijas galima dažyti bet kuria spalva, taip suteikiant pastatui išskirtinumo.
  • Aliuminiai profiliai gali būti naudojami su įvairiais langų variantais, nuo atveriamų iki stumdomų sistemų. Jų pagalba lengvai įgyvendinami ir panoraminių langų variantai, leidžiantys grožėtis už jų esančiu vaizdu.

Aliuminio fasado konstrukcijos yra universalios, lengvos, lengvai montuojamos, turi plačią spalvų įvairovė ir yra ilgaamžiškos.

Taip, aliuminio konstrukcijos yra itin patvarios, ilgaamžiškos ir tvirtos.