Sekite mus:

Stiklo konstrukcijos iš aliuminio, kaina

Aliuminio ir stiklo derinys įvairiuose pastatų eksterjero vietose šiuo metu yra įprastas vaizdas. Balkonų ir lodžijų stiklinimas, durų ir stumdomų sienų sistemos, fasadų apdaila ir vidaus dekoro elementai – visose šiose srityse dominuoja stiklas ir aliuminis. Šias medžiagas mėgsta tiek dizaineriai, tiek ir architektai, nes jie suteikia galimybę įgyvendinti pačius drąsiausius ir neįprasčiausius sumanymus. 

Aliuminis – tai lengva ir nepretenzinga medžiaga, su kuria yra pakankamai lengva dirbti, dėl ko ji ir tapo tokiu populiariu pasirinkimu statyboms. Jis tinka tiek gyvenamiems tiek ir biurų pastatams. Jis pasižymi tvirtumu, lengvu svoriu, patrauklia išvaizda, atsparumu daugeliui išorinių veiksnių ir gali būti dažomas bet kuria spalva. Šis metalas netamsėja, nerūdija ir nereikalauja papildomos apsaugos nuo drėgmės, dėl ko ir yra geriausias sprendimas naudoti pastatų fasadams ir elementams, kurie montuojami pastatų išorėje.

Kuom išsiskiria aliuminio stiklo konstrukcijos?

Aliuminio stiklo konstrukcijos visiškai atitinka šiuolaikinės architektūros polinkį į lengvumą. Jų pagalba net ir didžiausius pastatus galima paversti praktiškai visiškai stikliniais, ir  permatomais lyg oras. Šių konstrukcijų panaudojimas statybose leidžia panaudoti maksimalų naudingų savybių skaičių, gerinant stiklinimo proceso technines savybes ir tinkamai parinktų stiklinių elementų pagalba, suteikiant visam statiniui daugiau funkcionalumo. 

Aliuminio konstrukcijos gali būti tvirtinamos įvairiose plokštumose tiek horizontaliose tiek ir vertikaliose. Tai leidžia įgyvendinti praktiškai visus dizainerių ir architektų sumanymus, kuriant karkasus su įvairiais  kampais, formomis, naudojant jas sienoms ir pertvaroms, dekoratyviniams elementams, arkoms ir stogams. Aliuminio stiklo konstrukcijos labai dera su šiuolaikiniais fasadų ir interjero dizainais.

Aliuminio profilių pagalba galima kurti panoraminius langus ir permatomas sienas. Tokios konstrukcijos atitinka saugumo reikalavimus, pasižymi ilgu tarnavimo laiku, nebijo kritulių ir saulės poveikio ir yra atsparios temperatūrų pokyčiams. Hermetiški aliuminiai stiklo fasadai taip pat padeda taupyti šilumą ir tinka energetiškai efektyvių pastatų statybai. 

Taip pat tokios konstrukcijos padeda taupyti ir įrenginėjant apšvietimą. Permatomos sienos leidžia maksimaliai išnaudoti dienos šviesą, kas savo ruožtu yra aktualu ne vien biurų darbuotojams, bet ir nuosavų namų gyventojams. 

Aliuminis yra neabejotinai pranašesnis už daugelį kitų medžiagų, tuo kad pasižymi jų teigiamomis savybėmis ir praktiškai neturi neigiamų. Skirtingai nei medis, aliuminis yra ilgaamžiškesnis, atsparesnis drėgmei, yra atsparus aukštoms temperatūroms ir nesideformuoja kaip plastikas, o taip pat yra gerokai lengvesnis nei plienas.        

Kokiems statiniams pritaikomos aliuminio stiklo konstrukcijos?

Aliuminio stiklo konstrukcijos dažnai yra naudojamos išskirtinio dizaino stogų ir kupolų gamybai. Lengvas, bet tvirtas karkasas, su permatomais elementais ne tik atrodo įspūdingai bet ir yra labai praktiškas dėl didelio šviesos srauto pralaidumo. Taip pat be jų praktiškai neįsivaizduojamas šiuolaikinių biurų ir komercinių pastatų dizainas. Aliuminio konstrukcijos yra puikus įstiklinimo pagrindas. Specialių atramų ir rygelių pagalba yra sukuriamas vientisas pastato karkasas. Yra kelis fasadų tipai, kuriems yra naudojamos aliuminio stiklo konstrukcijos:

  • Pusiau struktūriniai – turintys lygų paviršių, kuriam naudojami stiklo paketai, tarpusavyje sujungti hermetiko pagalba, o iš abiejų pusių prilaikomi specialių tvirtinimo elementų pagalba.
  • Struktūriniai – panašus į aukščiau minėtą fasado tipą tik čia tvirtinimas vyksta vien hermetiko pagalba. Jie atrodo kaip vientisas stiklas yra labai gerai išlaiko šilumą.
  • Moduliniai – yra paruošiami gamyklose ir surenkami statybų vietose. Jų elementai yra ganėtinai masyvūs, tačiau turi labai nedidelį sujungimų skaičių dėl ko tokio fasado statiniai taip pat pasižymi  pakankamai aukštu energetiniu efektyvumu.

Aliuminio stiklo konstrukcijos yra labai lengvos bei kokybiškos. Skirtingai nei medis aliuminis yra labai patvarus ir ilgaamžiškas.

Aliuminio konstrukcijų pritaikymas yra labai platus. Ir dekoracija yra labai paprasta.