Sekite mus:

Balkonų stiklinimas aliuminio konstrukcijomis, kaina

Balkonų stiklinimas šiais laikais yra savotiškas standartas, be kurio praktiškai neįsivaizduojamas gyvenimas daugiabutyje. Kadaise šie darbai buvo atliekami savarankiškai, naudojant medinius rėmus ir stiklus. Vėliau situaciją pakeitė plastikinių langų atsiradimas ir jų konstrukcijų pritaikymas balkonams. Šiais laikais tarp pasirinkimų atsirado ir dar vienas labai efektyvus ir patogus sprendimas – aliuminis. 

Būtent aliuminio konstrukcijos balkonams yra ko gero pats idealiausias sprendimas, nes pasižymi gerokai patrauklesnėmis vartotojams savybėmis:

  • Stumdomi langai neužima naudingos vietos;
  • Mažiau furnitūros ir su ja susijusių gedimų;
  • Didesni langai bei plonesni rėmai, o tai reiškia – daugiau šviesos balkone;
  • Nereikia papildomų konstruktyvų net kai balkono turėklai yra ganėtinai siauri.

Aliuminio profiliais įstiklintiems balkonams populiarumą lemia ir patrauklios kainos, kurias gamintojams pavyksta pasiūlyti dėl paprastesnių konstrukcijų ir lengvesnio jų montavimo.

Bendrosios aliuminio konstrukcijų balkonams charakteristikos

Užsakant balkono įstiklinimą aliuminio konstrukcijomis, svarbiausi klausimai, dėl kurių teks apsispręsti – varčių ir bėgelių skaičius. Abu rodikliai yra susiję ir jei jūsų konstrukcijoje yra numatytos tik dvi varčios tai ir bėgelių skaičiaus ko gero bus toks pats.

Vienas svarbus aspektas, kuriuo pasižymi aliuminės balkonų konstrukcijos – spalvų pasirinkimas. Dažnu atveju pas užsakovus yra galimybė nuspręsti ar nori įprastos baltos ar kiek nestandartinės spalvos. Tokiu būdu balkonui suteikiamas visiškai naujas, neįprastas stilius.