Sekite mus:

Konstrukciniai aliuminio profiliai

Aliuminis yra labai plačiai statybose naudojama medžiaga. Tai yra dėl labai gerų techninių savybių, kuriomis pasižymi ši medžiaga: tvirtumas, atsparumas drėgmei ir daugeliui kitų išorinių veiksnių, ilgaamžiškumas, nedidelis svoris ir patogus apdirbimas. Pats metas yra ganėtinai pakankamai minkštas, todėl, norint iš jo pagaminti tvirtą ir patikimą konstrukciją, iš jo yra formuojami įvairūs profiliai, kurie išlaiko visas gerąsias medžiagos savybes.

Kam naudojami aliuminio konstrukcijos profiliai?

Aliuminio konstrukcijos profiliai yra gaminami, taip, kad jų pagalba galima būtų įgyvendinti skirtingus sumanymus, išnaudojant šio metalo savybes. Šiais laikais be jų neapsieina praktiškai jokios statybos, o aliuminį profilį galima pamatyti tiek pastatų sienose tiek ir ant stogų. 

Langai

Tai viena populiariausių aliuminio profilio panaudojimo sričių. Priklausomai nuo sprendimo, langų konstrukcijoms gali būti naudojami tiek apšildyti (šilti), tiek ir neapšildyti (šalti) profiliai. Dėl aliuminio profilio tvirtumo ir atsparumo šilumos pokyčiams, jų pagalba galima gaminti net ir labai didelio ploto langus. Jie yra naudojami tie komercinėje statyboje tiek ir objektuose, skirtuose privatiems vartotojams.  

Durys

Durų ir langų derinimas šiais laikais yra ganėtinai svarbus veiksnys. Stumdomos sistemos padeda sukurti funkcionalias terasas, pavėsines bei oranžerijas. 

Stoglangiai

Šioms konstrukcijoms yra labai svarbus svoris, tad aliuminio pagalba atsiranda galimybė sukurti kuo lengvesnius stoglangius, kurie neapsunkina stogo ir yra ganėtinai lengvai montuojami.

Šios konstrukcijos yra panaudojamos labai plačiai, languose, duryse, stoglangiuos.

Jos populiariai naudojamos kadangi aliuminio konstrukcijų svoris yra labai lengvas bei konstrukcijos yra kokybiškos bei patvarios