Sekite mus:

Aliuminių konstrukcijų montavimas

Aliuminio konstrukcijų privalumai šiuolaikinėse statybose yra neginčijami. Ne veltui jos yra naudojamos didžiojoje daugumoje projektų visame pasaulyje. Verslo ir prekybos centrai, biurų pastatai ir viešieji objektai – visuose juose mūsų laikais galima rasti aliuminio konstrukcijų, padedančių gerokai pagreitinti darbus bei suteikiančių pastatams savotiško lengvumo. Jos yra neabejotinai universaliausios, kai kalbama apie nestandartinių ir išskirtinių sprendimų įgyvendinimą.

Nežiūrint į tai jog gali pasirodyti, kad montuojant aliuminio konstrukcijas, visi darbai gali būti atliekami greitai ir paprastai, visgi šis darbas reikalauja labai daug tikslumo ir kruopštumo. Būtent dėl skubėjimo ir netinkamai atliekamų veiksmų, atsiranda tokios problemos kaip sandarumo nebuvimas, drėgmės praleidimas ir kitos savybės.

Ruošiant aliuminio konstrukcijas, labai svarbus yra tinkamas visų dydžių apskaičiavimas. Nors metalas ir yra minkštas, tačiau iš jo pagaminti profiliai pasižymi tvirtumu ir yra atsparūs deformacijoms, tad tikėtis, kad kiek netiksliai pagamintą konstrukciją vis vien pavyks panaudoti neverta. 

Pats montavimo procesas priklauso nuo atliekamų darbų ir jų masto. Langų ar stumdomų sistemų įrengime, svarbu laikytis tam tikro eiliškumo. Didžioji dalis darbų, susijusių su aliuminio konstrukcijomis yra atliekamos gamyklose, tam kad surinkinėjant reikėtų kuo mažiau laiko skirti darbui su metalinių elementų pritaikymui konstrukcijoms, o visą dėmesį skirti pačiam montavimo procesui. Tai aktualu tiek aliuminio fasadų, tiek ir stumdomų balkonų sistemų surinkimo atvejais.

Ne, montavimas neužima ilgai, kadangi aliuminio konstrukcijos yra lengvesnės nei medinės ar kitos.

Montavimo kaina priklauso nuo to kiek konstrukcijų jum prireiksi ir montuojamo projekto dydžio.