Sekite mus:

Aliuminės pavesinės

Norint kieme arba prie namo susikurti ilgalaikę ir stilingą zoną, apsaugota nuo kritulių ir kitų išorinių veiksnių galima naudoti įvairias medžiagas, tačiau geriausiomis techninėmis savybėmis šiais laikais pasižymi būtent aliuminio konstrukcijos pavėsinės. Jos yra labai praktiškos, greitai pastatomos ir gali būti pritaikomos pačioms įvairiausioms veikloms. Aliuminis yra itin tinkanti medžiaga, skirta tokio pobūdžio statiniams, nes gali tarnauti daugybę metų 

Galimi aliuminio konstrukcijos pavėsinės modeliai

Iš dažniausiai rinkoje sutinkamų aliuminio konstrukcijų pavėsinių galima išskirti du pagrindinius tipus:

  • Atviros pavėsinės, kuriose viena ar kelios sienos yra atviros, o likusių vietoje gali būti permatomos (stiklinės arba tentinės) konstrukcijos arba nepermatomos (medinės).
  • Uždaros konstrukcijos pavėsinės – iš visų pusių turinčios nuo vėjo ir blogo oro apsaugančias sienas, kurų vaidmenį dažnai atlieka ir stumdomos ar atveriamos langų sistemos. 

Kiekvienas savininkas renkasi tokį modelį, kuris jam atrodo tinkamiausias. Atviros pavėsinės labiausiai tinka vasaros laikotarpiu, kai būnant pavėsinėje vis tiek neprarandamas jausmas, jog esi gamtoje. Tačiau uždaras pavėsines, tinkamai paruošus galima naudoti net ir žiemą.

Aliuminio konstrukcijos pavėsinės montavimas

Nors aliuminio konstrukcijų pavėsinių montavimas bėra sudėtingas, tačiau rekomenduojama jį patikėti specialistams, kurie tiksliai žino kur ir kokie elementai turėtų būti. Čia labai svarbus tikslumas, kad vėliau netektų susidurti su problemomis, kurias šalinti yra sudėtingiau ir brangiau.

Kadangi aliuminis yra lengvas metalas, ilgaamžiškas bei nereikalaujantis daug priežiūros

Kaina skiriasi nuo to, kiek bei kokio dydžio konstrukcijų jum reikia.