Sekite mus:

Aliuminio stumdomos sistemos – konstrukcijos, kaina

Aliuminio stumdomos konstrukcijos – tai ne tik stilingas ir patogus sprendimas, bet jis padeda taupyti laiką ir įgyvendinti sumanymus, kuriems netinka jokie kiti įstiklinimo būdai. Kaip ir kiti aliuminiai gaminiai (langai ir durys), stumdomos sistemos būna šaltos ir šiltos. Pastarosios yra naudojamos gyvenamosiose patalpose, kur itin svarbios yra šilumą izoliuojančios savybės. Šalti profiliai plačiai pritaikomi balkonų,  verandų ar terasų stiklinimui, nes pagrindinė jų funkcija yra apsaugoti patalpas nuo kritulių ir vėjo, su kuo jie puikiai ir susitvarko.

Iš ko gaminamos aliuminio stumdomos konstrukcijos?

Aliuminio stumdomų konstrukcijų pagrindą sudaro aliuminiai profiliai ir stiklo paketai. Tačiau priklausomai nuo paskirties, jose gali būti ir kitų medžiagų, tokių kaip:

  • Profilio kameroms apšildyti naudojamos izoliacinės medžiagos, padedančios sulaikyti šilumą,
  • Poliamidinės detalės, kurių pagalba sujungiami profiliai ir įrengiami vandens latakai,
  • Nerūdijančio plieno furnitūra

Kokių matmenų būna aliuminio stumdomos konstrukcijos?

Pagrindinis pranašumas stumdomų sistemų, lyginant su atveriamomis yra galimybė įsirengti gerokai didesnius langus. Be to, šio tipo sistemas įprasta naudoti tais atvejais, kai norima turėti taip vadinamas stiklo sienas. Tokiais atvejais yra naudojamos konstrukcijos siekiančios trijų metrų aukštį. Lango dydį tokiose sistemose riboja tik jo svoris. Šaltose stumdomose konstrukcijose, naudojant dviejų stiklų paketus, jie gali būti didesni, tačiau ten kur svarbu išlaikyti šilumą, naudojami daugiakameriai paketais, kurie yra gerokais sunkesni, o tai reiškia kad ir jų gabaritai gali būti kur kas mažesni.

Balkonų, pavesinių ar terasų stiklinimui. Patvarumas, kokybiškumas bei tvarumas.

Taip, ne tik patvarios bet ir kokybiškos bei ilgaamžiškos.