Sekite mus:

Aliuminio langai, patraukli kaina

Aliuminio langų rėmai iš išorės atrodo, lyg būtų pagaminti iš vientiso aliuminio. Profilio pjūvyje aiškiai matyti, kaip suformuota vidinė profilio struktūra, kokie papildomi sandarinimo komponentai yra naudojami ir kokia sudėtinga konstrukcija slypi po vientisu lango rėmo paviršiumi. Aliuminio langams gaminti naudojami tokie patys stiklo paketai, kaip ir kitų langų gamyboje, o dėl aliuminio konstrukcijų ilgaamžiškumo abejonių nekyla. Tinkamumas A++ energinės klasės namams yra aukščiausias įvertinimas ir svarus pagrindas aliuminio langams konkuruoti su kitų tipų langais.

Aliuminis turi 4 pagrindinius privalumus, palyginti su mediena ir plastikiniais langais, todėl jis yra idealus pasirinkimas gražiems langų rėmams:

 

  • Tvirtas

  • Puikus šiluminis efektyvumas

  • Mažai priežiūros reikalaujantis

  • Stilingas

 

Tvirtumas

Aliuminis yra stipriausia medžiaga, naudojama langų rėmams gaminti. Aliuminio vientisas stiprumas reiškia, kad medžiaga nebus paveikta temperatūros pokyčių ir neišsiplės, nesusitrauks, nesusilankstys bei neskils.

 

Tiek mediena, tiek plastikas gali deformuotis skirtingomis oro sąlygomis. Pavyzdžiui, mediniai langų rėmai gali deformuotis, jei medžiaga sugeria per daug drėgmės arba ilgą laiką yra veikiama tiesioginių saulės spindulių. Kai mediena deformuojasi, tai gali pakenkti lango tvirtumui prie rėmo, todėl gali kilti problemų dėl šiluminio efektyvumo ir veikimo.

 

Plastikinių langų rėmai taip pat linkę deformuotis esant dideliam karščiui, dėl kurio medžiaga gali išsiplėsti ir susitraukti, todėl rėmus sunku tinkamai atidaryti ir uždaryti.

 

Aliuminiui tokie veiksniai įtakos neturi, o dėl įgimto stiprumo tai taip pat reiškia, kad langus galima gaminti daug didesnius, nepažeidžiant saugumo lygio. Tai reiškia, kad dizaino galimybės yra žymiai lankstesnės, todėl galima gauti daugiau šviesos ir sumažinti aliuminio langų profilį.

 

Puikus šiluminis efektyvumas

Aliuminio rėmai yra labai termiškai efektyvūs, jei langų rėmuose yra šiluminė pertrauka.

 

Šiluminė pertrauka neleidžia laidžioms metalo savybėms atiduoti šilumos iš namų. Šiluminė pertrauką su blokuojančiomis kliūtimis sumažina oro srautą per sistemą. Vidinėje lango rėmo kameroje, tarp varčios ir staktos, įmontuojama pagal užsakymą sukurta ertmės tarpinė, siekiant dar labiau pagerinti šiluminį efektyvumą. 

 

Aliuminio profilio langai nereikalauja daug priežiūros

Aliuminio langus reikia nuplauti tik šiltu muiluotu vandeniu, kad jie atrodytų švarūs. Dauguma aliuminio langų rėmų yra dažomi milteliniu būdu, o tai reiškia, kad jų nereikia perdažyti, o spalva laikui bėgant neišbluks. Milteliniu būdu dengtas aliuminis taip pat nerūdija, nepakeičia spalvos, nepūva ir nesivelia. Daugiau apie aliuminio priežiūrą galite sužinoti šiame skyriuje apie dvigubas sulankstomas duris – dauguma jų taip pat tinka aliuminio langų rėmams.

 

Mediniai karkasai reikalauja daugiausiai priežiūros – juos reikia perdažyti kas kelerius metus, kad jie neatrodytų susidėvėję ir kad mediena būtų visiškai sandari ir apsaugota nuo drėgmės.

 

Rėmai, pagaminti iš plastiko, yra mažai priežiūros reikalaujantis pasirinkimas; tačiau pagrindinis jų trūkumas yra tas, kad laikui bėgant jie gali atrodyti nusidėvėję, ypač jei ilgą laiką yra veikiami stiprių saulės spindulių. Skirtingai nuo medienos, jų negalima perdažyti, todėl jų tarnavimo laikas paprastai yra trumpesnis.

 

Stilius

Dėl gražių plonų rėmų ir kelių spalvų apdailos variantų aliuminio langus yra itin stilingas pasirinkimas.

 

Aliuminio langų rėmai yra su milteliniu būdu dažytomis spalvomis, kurios sukuria nepriekaištingai lygią apdailą, jei naudojamas aukštos kokybės aliuminis. Kai kurie langų gamintojai langus gamina iš perlydyto aliuminio laužo, dėl kurio gali atsirasti nedidelių rėmo paviršiaus glotnumo defektų. Mūsų langai yra gaminami iš aukščiausios kokybės aliuminio ruošinių, kuriuos galima visiškai atsekti iki tiekėjo. Tai sukuria aukščiausios kokybės langus. Langai gali būti apdailinti įvairiomis spalvomis, įskaitant daugybę tikroviško medžio efekto.

 

Kaip ir mediniai ir plastikiniai langai, aliuminio langai yra įvairių stilių, kad atitiktų jūsų skonį ir jūsų namus, įskaitant varstinius, erkerius ir stoglangius.

 

Mediena yra artimiausias aliuminio varžovas estetikos, ypač laikotarpio savybių, atžvilgiu. Pagrindinis medinių rėmų trūkumas yra tai, kad jie greičiau nei kitos medžiagos susidėvi ir reikalauja daug daugiau priežiūros. Plastikinių langų rėmai nėra žinomi dėl savo grožio ir gali atrodyti stambūs. Taip pat spalvų variacijos yra labai ribotos.

 

Kiek kainuoja aliuminiai langai?

Ar aliuminio langai brangūs? Tai dažnas klausimas tiems, kuris tampa svarstytinas keičiant langus, daugiausia dėl to, kad jie nėra žinomi kaip biudžetinis pasirinkimas.

 

Kalbant apie stiklinimo idėjų įgyvendinimą, aliuminio langų išvaizda, ilgaamžiškumas ir šiluminis efektyvumas lenkia daugelį kitų langų tipų, todėl aliuminiai langai yra verti investicijų. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į tai, kad, skirtingai nei mediniai langai, ateityje nereikės jokių priežiūros išlaidų.

Aliuminio langų kainos skirsis priklausomai nuo daugelio veiksnių, įskaitant pastato, kuriame jie montuojami, dydį ir keičiamų / montuojamų langų skaičių, taip pat nuo jūsų pasirinkto stiklo paketo. Žinoma, pačių langų dydis ir specifikacijos taip pat turės įtakos jūsų gautoms kainoms.

Geras kainos ir kokybės santykis, saugumo užtikrinimas, energetinis efektyvumas, minimalūs prižiūrėjimo reikalavimai

Formos bei dydžiai gali būti labai įvairios – išlinkusios ar apvalios.