Sekite mus:

Aliuminio profilio langai gera kaina

Nors privačiame sektoriuje aliuminio profilio langai sudaro ganėtinai nedidelę dalį, lyginant su konstrukcijomis iš kitų medžiagų, tačiau taip yra ne dėl to, kad šio tipo gaminiai yra kažkuo prastesni. Jie yra gana plačiai naudojami komercinėse statybose ir leidžia įgyvendinti projektus tais momentais, kai plastikinės ar medinės konstrukcijos nėra tinkamos. 

Kur gali būti montuojami aliuminio profilio langai?

Aliuminio profilio langai turi labai platų panaudojimą, dėl ko ir yra labai vertinami. Šio tipo gaminiai yra naudojami:

  • Balkonų stiklinimui. Platus aliuminio profilių pasirinkimas, tarp kurių yra ir variantai su stumdomais rėmais, leidžia juos montuoti net ir nedideliuose balkonuose.
  • Terasose ir verandose. Tais atvejais kai reikalingi gan dideli langai, aliuminio profilio pasirinkimas yra kone pats geriausias. Rėmus galima pasirinkti atsižvelgiant į tai ar patalpoje yra numatytas šildymas ar ne.
  • Fasadiniam stiklinimui. Tai ypač dažnai sutinkamas aliuminio profilio panaudojimas, leidžiantis statyti daugiaaukščių pastatų išorines sienas praktiškai vien iš stiklo.

Kuo aliuminio profilio langai išsiskiria iš kitų konstrukcijų?

Siaurų rėmų ir varčių dėka, aliuminiai langai pasižymi gerokai didesniu šviesos pralaidumu nei analogiško dydžio konstrukcijos iš medžio arba plastiko. Vardijant minusus, kuriais pasižymi aliuminio profilio langai, kaina išlieka kone vieninteliu, neabejotinų pranašumų yra gerokai daugiau:

– atsparumas ugniai ir aukštoms temperatūroms, 

– tvirtumas, leidžiantis kurti net ir labai didelių gabaritų konstrukcijas,

– lankstumas, padedantis kurti pačias įvairiausias langų formas.

Šie langai yra naudojami terasose, verandose, balkonuose, fasadiniam stiklinimui, kadangi jie yra labai kokybiški, patvarūs bei nereikalaujantys daug priežiūros.

Kaina priklauso nuo langų dydžio tad kainos yra skirtingos.