Sekite mus:

Aliuminio langai A+ klasės

Atliekant šilumos pastatų šilumos praradimų paskaičiavimą, rezultatais rodo, jog vidutiniškai apie 20-30 % naudingos energijos išeina iš pastato per langus. Šia skaičiai galioja net tais atvejais, kai jų bendras plotas nesudaro daugiau kaip 20 % nuo bendro pastato ploto. Taigi ieškant sprendimo kaip pagerinti namo, buto ar kotedžo energijos efektyvumą, pirmiausia reikėtų pasirūpinti geresniais langais. Ir didelio skirtumo nėra kokie profiliai yra naudojami jų gamyboje, nes net ir aliuminio konstrukcijos leidžia pasiekti A+ klasės efektyvumą. 

Kokius privalumus suteikia aliuminio langai A+

Šiuolaikinių langų ženklinimas gerokai padeda išsirinkti tinkamiausią sprendimą. A, A+ ar A++ klasė ne tik parodo, kad langai labai efektyviai sulaikys šilumą pastato viduje žiemos metu, bet ir apsaugos juos nuo saulės spindulių vasarą. Be to, tokie langai pasižymi ir dar keliomis svarbiomis savybėmis:

  • Didesnis komfortas namuose. Su energiją saugančiai langais namuose daug lengviau palaikyti norimą mikroklimatą. Šiluma daug tolygiau pasiskirsto po visus namus ir juose nelieka šaltesnių ar šiltesnių zonų. Taip pat tokiuose namuose daug mažiau laiko tenka praleisti prie šilumos šaltinių, nepriklausomai nuo to kokį kurą jie naudoja. 
  • Triukšmo lygio mažinimas. Be šilumą izoliuojančių savybių, aliuminiai langai A+ pasižymi ir tuo, kad neleidžia į patalpas patekti triukšmui iš lauko. Tai yra ypač svarbu didelių miestų gyventojams.

Patvarumas, lengvas montavimas bei ypatingai sulaikoma šiluma, tad yra tupoma šilumos energija.

Taip. Aliuminio langai puikiai sulaiko triukšmą keliaujanti iš už lango, tad galėsite džiaugtis ramybe.