Sekite mus:

Aliuminiai stumdomi langai

Aliuminiai stumdomi langai yra optimalus sprendimas, kai yra reikalingas vietą taupantis langų stiklinimas. Jis plačiai naudojamas vietose, kur šilumos izoliacinės konstrukcijų savybės nėra prioritetinės: balkonai, verandos, terasos ar kitos vietos. Tokių langų varžos juda išilgai rėmo ir visiškai neužima naudingos kambario ar patalpos vietos ir nesukuria jokių trikdžių judėti šalia. 

Šių langų pagalba, galima įgyvendinti pačius įvairiausius sprendimus, įrenginėjant:

  • šaltąjį balkonų stiklinimą, kuriam dažnai naudojamos lengvi, tačiau patvarūs profiliai;
  • Šiltąjį stiklinimą lodžijose ar studijose, ofisuose ir kotedžuose;
  • Panoraminius langus vasarnamiuose ar privačiose namuose. 

Kokius privalumus suteikia aliuminiai stumdomi langai

Lyginant su atveriamais langais ir kitomis medžiagomis, aliuminės stumdomos konstrukcijos pasižymi eile pranašumų:

  1. Vietos taupymas. Dėl šios priežasties šie langai tinka net ir labai siaurose patalpose, kuriose svarbus yra kiekvienas ploto centimetras.
  2. Saugumas. Svarbus veiksnys, norint įsirengti didelius, panoraminius langus. Tokias varčias yra daug saugiau stumdyti nei varstyti.
  3. Tvirtumas. Aliuminiai profiliai yra tvirti ir atsparūs daugumai išorinių veiksnių kas leidžia juos eksploatuoti net ir kelis dešimtmečius.
  4. Paprastas naudojimas. Langai turi tik vieną atsidarymo būda, gan lengvai stumdosi tad naudotis jais yra labai paprasta.
  5. Stilingas sprendimas. Aliuminio konstrukcijas galima pritaikyti prie bet kokio interjero ar eksterjero. Platus spalvų pasirinkimas ir gan elegantiškai atrodantys profiliai suteikia patalpoms estetiškumo. 

Stumdomi langai gali būti naudojami balkono durims, ar tiesiog paprastam langų atidarymui.

Atsakymas paprastas bei lengvas TAIP. Stumdomi langai ne tik, kad kokybiški bei patvarūs, bet taip pat ir praktiški.