Sekite mus:

Aliuminio langų privalumai

Aliuminis yra itin gausi medžiaga, kuri, kaip statybinė medžiaga, turi fantastiškų privalumų. 1920-aisiais aliuminis tapo itin populiarus stogams ir kupolams apdailinti, kanalizacijai ir sienų plokštėms, taip pat dekoratyviniams tikslams.

Jo taikymas statybose ir architektūroje sulėtėjo 1940-aisiais, nes metalas daugiausia buvo naudojamas lėktuvams gaminti. Bet vėl tapo vis populiaresnis plėtojant daugiaaukščius pastatus ir tiltus.

Šiandien aliuminis naudojamas stogams, langų ir durų rėmams, laiptinėms, oro kondicionavimo sistemoms, apsaugai nuo saulės, šildymo sistemoms, baldams ir daugeliui kitų dalykų. 


Aliuminio langų privalumų yra daug. Jie turi gerą santykį lyginant stiprumą ir svorį. Tai leidžia langus suformuoti į daugybę nestandartinių dizainų, o tai labai naudinga tiems, kurie turi specifinių poreikių arba bando sukurti konkrečią pastato išvaizdą. Be to, jie gerai atlaiko drėgmę. Jie taip pat turi kitų funkcinių privalumų. Aliuminio langai geriau kontroliuoja triukšmą nei dauguma langų tipų, todėl jie plačiai naudojami mokyklose. Be to, jie yra ekonomiški ne tik pradinėse įsigijimo, bet ir priežiūros išlaidose ateityje. Langams reikia labai mažai priežiūros, kad būtų išlaikytas didžiausias našumas. Jeigu norit sužinoti daugiau apie aliiuminių langų privalumus skaitykite toliau!


Aliuminio langų našumas

Rinkdamiesi aliuminio langus, renkatės ilgaamžiškumą ir tvirtumą. Durys ir langai iš aliuminio yra neįtikėtinai patikimi. Dėl atsparių korozijai savybių aliuminio rėmas nereikalauja priežiūros ir yra atsparus įvairiomis atšiauriomis aplinkos sąlygoms, tokiomis kaip vasaros karštis ar krituliai. Skirtingai nuo daugelio kitų medžiagų, laikui bėgant jis neišbrinks, neskilinės, neskils ir nesikreips; užtikrina ilgesnį gaminio tarnavimo laiką.

Aliuminis pasižymi geromis šiluminėmis savybėmis. Aukštos kokybės aliuminio langai gali atitikti arba viršyti energijos vartojimo efektyvumo standartus. Didelio našumo aliuminio langų atsipirkimo laikotarpis paprastai yra daug trumpesnis nei kitų alternatyvų.

Aliuminio šiluminio efektyvumas yra didesnis nei medienos ar plastikinių langų. Kalbant apie vidutinį dujomis šildomą namą, aliuminio dvigubo stiklo langai padeda sutaupyti, kadangi jie yra labai efektyvūs ir išlaiko namuose šilumą.

Jie ne tik ekonomiški, palyginti su mediena, bet ir gali sumažinti priežiūros išlaidas, nes jų beveik nereikia remontuoti, o aliuminius langus galima greitai ir lengvai išvalyti.


Aliuminio langų rėmų apdaila

Aliuminio stiprumas ir lankstumas gamybos metu reiškia labai nedaug apribojimų, susijusių su pritaikymu ir dizainu. Aliuminį galis būti paprastai naudojamas arba jį galima papildomai apsaugai anoduoti arba dažyti milteliniu būdu.

Miltelinis dažymas yra puikus pasirinkimas langams, nes yra platus spalvų asortimentas, todėl galite turėti norimą langų išvaizdą, kuri tiks jūsų namams ir atitiks jūsų skonį. Anodavimas apima daugybę elektrocheminių procesų, skirtų metalo paviršiaus paruošimui, kuris vėliau gali būti nudažytas bet kokia spalva.

Jūsų langų specifikacijos gali būti suderintos pagal spalvą, formą, dydį, kad atitiktų jūsų norimą stilių ir namų dizainą, todėl ši medžiaga yra geriausias pasirinkimas kuriant individualų dizainą ir specifikacijas.


Naudojami aliuminio langų rėmų tipai

Aliuminio rėmo stiklai plačiai naudojami statant gyvenamąjį namą, taip pat ir komerciniais tikslais. Atsižvelgdami į savo biudžetą, estetines nuostatas ir angų dydį, galite pasirinkti standartinį gyvenamojo namo langų rėmą ar komercinį aliuminio rėmo stiklą.

Standartinis gyvenamųjų patalpų stiklinimas aliuminiu paprastai bus ekonomiškiausias iš visų rėmų tipų, nes dideli plotai bus stiklinami pusiau komercinės arba komercinės klasės aliuminio langų rėmais.

Dėl aliuminio stiprumo rėme reikia mažiau medžiagos stiklui laikyti. Dėl to siauresni rėmo profiliai leidžia sukurti daug didesnius langus, o tai maksimaliai padidina stiklo plotą ir atveria geriausią įmanomą lauko vaizdą, o dizainas turi aptakesnes, plonesnes linijas, kad bendra estetika būtų labiau supaprastinta.

Architektai naudoja didelio stiprumo aliuminio rėmus langams, kad galėtų įmontuoti didelius langus oro uostuose, kad būtų galima matyti kilimo ir tūpimo takus. Mokyklos, universitetai ir bendruomenės centrai naudoja aliuminio konstrukcijas, kad atitiktų stiklo sienos dizainą, kuris maksimaliai padidina natūralią saulės šviesą.


Aliuminio langų kaina

Lyginant su kitomis langų rėmų galimybėmis; aliuminio rėmai nėra be galo brangūs. Tai yra stiprus ir ekonomiškas sprendimas bet kokiai buitinei ir komercinei išvaizda, atsižvelgiant į jų atsiperkamumą, todėl aliuminio langus yra verta rinktis. Norint maksimaliai išnaudoti aliuminio langų privalumus, svarbu juos teisingai sumontuoti ir naudoti geros kokybės gaminius.