Sekite mus:

Aliuminio langų remontas ir reguliavimas

Pats aliuminis, kaip medžiaga yra labai patvari ir ilgaamžė, tačiau tai nereiškia, kad iš jo pagamintiems langams niekada nebus reikalingas remontas. Tai galėtų būti nebent tais atvejais, kai įsirengtumėte konstrukcijas be atveriamų ar stumdomų varčių. Tačiau, tai yra ganėtinai retas atvejis ir daugeliui mūsų langai yra reikalingi ir tam, kad juos laikas nuo laiko galima būtų atidaryti. 

Ar aliuminių langų remontas dažnas atvejis?

Kaip ir konstrukcijų iš kitų medžiagų atvejais, aliuminio langų remontas yra dažniausiai susijęs su įvairiais susidėvinčiais ir keitimo reikalaujančiais elementais. Poreikis kreiptis dėl įvairių gedimų šalinimo priklauso tiek nuo pasirinkto profilio, naudojamos furnitūros ir kitų dalių kokybės, lango atidarymo bei uždarymo dažnumo ir būdo. Norint išvengti rimtesnių gedimų, rekomenduojama bent kartą per metus atlikti aliuminio profilio langų profilaktiką. Ji padeda prailginti konstrukcijų tarnavimo laiką ir leidžia sumažinti išlaidas, su kuriomis tenka susidurti kai užstringa ar sugedo lango mechanizmas.

Kaip yra remontuojami aliuminiai langai?

Nežiūrint į tai, jog dažniausiai aliuminiai langai yra panašūs į plastiko ar medžio konstrukcijas, tačiau jų remontas yra gerokai sudėtingesnis. Tai yra dėl to, jog furnitūros išmontavimas ir keitimas turi būti atliekamas, laikantis tam tikro eiliškumo ir reikalauja kruopštumo. Darbus apsunkina ir ganėtinai didelis pačių profilių asortimentas, su savo išskirtinumais ir ypatumais.   

Remontas yra reikalingas tada, kuomet langai pradeda sunkiai judėti ar sunkiai atsidarinėti/užsidarinėti.

Kainos priklauso nuo faktorių tokių kaip, kur langas įmontuotas, ir kokias problemas reikės tvarkyti.