Sekite mus:

Aliuminio langai balkonui

Langai iš aliuminio profilio – tai šiuolaikinis būdas įstiklinti balkoną ar lodžiją. Aliuminis pasižymi  labai tinkančiomis savybėmis tokio pobūdžio darbams: tvirtumas ir nedidelis svoris. Tai leidžia sumažinti profilių gylį ir pastebimai padidinti stiklinės lango dalies plotą, tai užtikrinant didesnį šviesos pralaidumą.   

Kodėl patartina rinktis aliuminio langus balkonui?

Stiklinant balkonus aliuminio profilio langais, galima gerokai supaprastinti patį montavimo darbą ir pasiruošimą jam. Lengvas svoris ir nedidelis konstrukcijų gylis, leidžia įstiklinti balkoną net ir tada, kai pastarojo turėklas yra ganėtinai siauras, be poreiki įrenginėti papildomas laikančias konstrukcijas. Be to, net kelių varčių įrengimas nesumažina šviesos patekimo į balkoną.  

Aliuminio langai balkonui - privalumai ir minusai

Nors stiklinimui neretai naudojamos ir profiliai iš kitų medžiagų, pavyzdžiui iš plastiko, tačiau aliuminio langai balkonui yra gerokai pranašesnis sprendimas, pasižyminti šiomis savybėmis:

  • Vietos taupymas. Reikalui esant galima naudoti labai plonus aliuminio profilius, kas leidžia vizualiai padidinti patalpos erdvę. 
  • Reikiamos šiluminės apsaugos varianto pritaikymas. Šalto aliuminio profilis naudojamas tuomet, kai tereikia užtikrinti apsaugos nuo kritulių ir vėjo, o šiltas profilis pasitelkiamas tada, kai balkonas ar lodžija tampa gyvenamosios patalpos dalimi visais metų laikais. Tačiau visiškos šilumos izoliacijos su aliuminio profiliu pasiekti nepavyks.
  • Lengva priežiūra. Aliuminis yra lengvai valomas ir yra atsparus įvairiems nešvarumams, tad tokių langų valymas neužtruks.

Aliuminio langus balkonuose yra ganėtinai paprasta įmontuoti dėl jų lengvo svorio.

Ne, aliuminio langus balkone yra labai lengva valyti ir jie nereikalauja daug priežiūros.