Sekite mus:

Kodėl verta rinktis aliuminio langus?

Ar atėjo laikas keisti esamus langus? Kad ir kokio stiliaus ar spalvos ieškotumėte, viską ko reikia rasite aliuminio languose, kadangi jie turi daug privalumų bus lengva apsispręsti. Aliuminio langai populiarėja, galbūt jie nėra pats pigiausias pasirinkimas, tačiau sutaupysite šildymo išlaidas, nereikės priežiūros, o ir vėl nereikės galvoti apie langų keitimą. Dėl lengvų rėmų ir daugiau stiklo išnaudosite visas gaunamos šviesos galimybes ir užtikrinsite geriausią vaizdą pro langus. Aliuminio langai taip pat užtikrina šilumos ir garso izoliaciją, apsaugodami jus nuo šalčio ir blokuodami eismo triukšmą. Jie taip pat yra „žaliasis“ pasirinkimas, nes aliuminis yra beveik 100 % perdirbamas; tai nesudarys papildomų bėdų langų gyvavimo trukmėi, nes aliuminio langai gali gyvuoti net iki keturiasdešimt penkerių metų. 

Aliuminio langai yra populiarus pasirinkimas šiuolaikiniams savarankiškiems pastatams. Ir nors jie atrodo puikiai, ne tik dėl jų gražios išvaizdos jie taip dažnai pabrėžiami, bet ir turi daug privalumų dėl praktiškumo. Tačiau, kai reikia nuspręsti dėl langų stiliaus, negalvokite, kad aliuminio langai tai tik itin modernios konstrukcijos – jie puikiai atrodo visų tipų namuose, nuo kotedžų ir senovinio namo iki priestatų ir kt. Geriausi aliuminio langai taip pat pasižymi beveik neprilygstamu šiluminiu efektyvumu, jiems reikia mažai priežiūros ir jie turi ilgą tarnavimo laiką – tai svarbu, jei svarstote galimybę šių langų kainą palyginti su kitais biudžetiniais pasirinkimais.


Apsaugo nuo šilumos nuostolių

Šiuolaikiniai aliuminio langai turi A klasės energetinį įvertinimą. Tai pasiekiama naudojant šilumos barjerą rėmo viduje, kuris užtikrina, kad šiltas ir šaltas oras liktų atitinkamoje lango pusėje. Ši kliūtis įrengiama statant lango rėmą, o rėmo sandarumui užtikrinti naudojami specialūs sandarikliai. Su aliuminio langu šilumos nuostoliai labai maži, o skersvėjis liks praeityje.

Derinkite tai su energiją taupančiais dvigubais stiklais ir jūsų namai bus šilti ir jaukūs, o sąskaitos už šildymą ženkliai sumažės.


Mažos langų priežiūros išlaidos

Dėl lengvų rėmų aliuminio langai gali atrodyti trapūs ir nepatvarūs, tačiau tai yra toli gražu ne tiesa. Aliuminis yra nepaprastai tvirtas ir ilgaamžiškas. Langai yra ta namo dalis, kuriai įtakos turi temperatūros svyravimai ir blogas oras. Aliuminio langai gali atlaikyti vėją ir lietų geriau nei mediniai ar plastikiniai langai ir jų nepažeis UV spinduliai.

Jūsų nauji langai praktiškai nereikalaus priežiūros, nes jie yra labai atsparūs rūdijimui ir korozijai. 


Stilingi pasirinkimai

Iš aliuminio rėmų galima sukurti įvairių stilių langus. Išsirinkite stilių, kuris geriausiai tinka jūsų namams. Pakeiskite senus langus į stilingu bei geidžiamus aliuminio langus, kurie tiks jūsų namams. Šiuolaikiškam namui rinkitės elegantiškus ir modernius stumdomus langus, kurie suteiks patogumo bei laisvumo jausmą. Ar šiuo metu jūsų namuose yra senstančių plieninių langų, kurie praleidžia skersvėjų ir yra saugumo košmaras? Pakeiskite juos itin plonais aliuminio rėmeliais, kurie išlaiko stilių ir pašalina problemas. Namuose su neįprastos formos langais aliuminio rėmai yra idealus pasirinkimas, nes jie gali būti formuojami taip, kad tiktų prie arkinio ar apvalaus lango.

Jūsų langų rėmai gali būti nudažyti pagal Jūsų poreikius. Dažymas vyksta prieš sumontuojant rėmą ir įrengiant šilumos barjerą. Yra daugiau nei 200 spalvų ir galite pasirinkti, kad visas rėmas būtų nudažytas viena spalva arba skirtingomis vidinės ir išorinės pusės spalvomis. Dvigubas stiklas yra standartinis su rėmais, bet rėmai nebūtinai turi būti paprasti. Nuo spalvoto stiklo iki gruziniško stiliaus strypų ir net švino stiklo – jūsų namai gali būti tokie pat individualūs kaip ir jūs.


Aliuminio langai yra praktiški ir patrauklūs. Yra stilių, tinkančių kiekvienam namui ar komerciniui pastatui, ir jie sukurti pagal aukščiausius energijos taupymo standartus. Be to, kad jie yra labai išvaizdūs, jie taip pat pagerins jūsų namų saugumą su standartine daugiataške užrakinimo sistema. Kad ir ko ieškotumėte naujuose languose, aliuminio langai yra atsakymas jūsų paieškoms.

Tai tik keletas aliuminiu langų privalumų, kadangi aliuminiai langai yra tokie kokybiški ir patvarūs, jie yra kasidienis žmonių pasirinkimas!