Sekite mus:

9 Aliuminių langų privalumų

Aliuminis yra vienas tvirčiausių kartu ir lengviausių metalų, kuris yra plačiai naudojamas praktiškai visur. Aliuminio langai yra be galo puikus pasirinkimas norint kokybės, patogumo bei universalumo, be to aliuminio langų kaina nesikandžioja. Aliuminio langai yra langai, kurių korpusas arba rėmas yra pagaminti iš aliuminio, o ne iš medžio, vinilo ar kitos medžiagos. Jie yra vieni iš populiariausių langų tipų, ypač skirtų komerciniams ir pramoniniams pastatams. Nors šie langai turi nemažai privalumų, jie turi ir nemažai trūkumų. Priklausomai nuo situacijos, jie gali būti geriausias pasirinkimas arba ne. Aliuminio langai gali būti geriausias pasirinkimas projektuojant pastatą, kuriame pagrindiniai išvaizdos elementai bus dideli langai. Jie gali būti naudojami gyvenamuosiuose namuose ir net dangoraižiuose, kad būtų sukurta tokia ypatinga išvaizda. Rezultatas dažnai yra stulbinantis lango vaizdas, kuris gali atrodyti taip – tarsi viena ar kelios konstrukcijos pusės būtų pagamintos beveik iš stiklo. Tai vienas iš aliuminio korpusų bruožų. Štai pateikiame 9 aliuminių langų privalumus, kodėl verta rinktis aliuminius langus, kurie įkalbės jus įsigyti būtent šiuos langus.


1. GLOBUS IR ŠIUOLAIKIS ESTETINIS STILIUS

Kas visada garantuojama renkantis montuoti aliuminio langus, tai neabejotinai patraukli estetika, kurią jie sukuria dėl švarių linijų ir minimalistinių rėmų. Dėl tokių savybių aliuminio langai yra puikus pasirinkimas šiuolaikiniams namams ir daugiaaukščiams namams, nors jų aptakus stilius taip pat gali būti pritaikytas senoviniams namams.


2. ILGALAIKIAI MILTELIŲ APDAILOS DAŽAI

Palyginti su tipinėmis folijomis, reikalingomis plastikinių langų rėmams dažyti, miltelinio dažymo procesas yra daug efektyvesnis ir patikimesnis. Tai yra spalvinimo procesas, skirtas išskirtinai aliuminio langams. 


3. IŠ PRIGIMTIES STIPRUS, BET LENGVAS

Dėl savo prigimties aliuminio stiprumo ir svorio santykis yra labai geras. Tai reiškia, kad norint atlaikyti didelius stiklų kiekius, reikia mažiau aliuminio, palyginti su kitomis langų medžiagomis. Sėkmingai išlaikomas šiuolaikinis stilius – mažesni rėmai ir didesni stiklo paviršiaus plotai.


4. AUKŠTAS IZOLIACIJOS LYGIS

Aliuminio langai užsitarnavo gerą reputaciją dėl aukšto šilumos išlaikymo lygio, o tai reiškia, kad namams šildyti reikia mažiau energijos. Dažniausiai taip yra dėl to, kad aliuminio languose galima integruoti kai kuriuos subtilius dizaino elementus, tokius kaip poliamido pertrauka ir kelių kamerų vidiniai rėmai, kurie padeda išlaikyti šilumą.


5. TINKA GYVENAMIEMS IR KOMERCINĖMS PASTATAMS

Pasirinkus aliuminius langus, galėsite džiaugtis šviesa ne tik buitiniame bet ir komerciniame pastate. Aliuminis yra tinkamiausia medžiaga, skirta naudoti daugiaaukščiuose butuose, naujos statybos nekilnojamojo turto objektuose ir mažmeninės prekybos struktūrose dėl jų minimalistinių rėmų ir didelio universalumo.


6. PERDIRBAMA

Aliuminis yra vienas iš lengviausiai perdirbamų metalų, todėl jis yra tinkamesnis pasirinkimas visiems, norintiems tausoti aplinką ir sumažinti anglies pėdsaką. Norint jį perdirbti, reikia labai mažai, tik 5 % energijos, reikalingos jūsų vidutiniam aliuminio langui pagaminti, o tai derinama su natūraliomis gaminio energiją taupančiomis savybėmis, kad būtų sukurta ekologiškesnė medžiaga.


7. ATSPARUS KOROZIJAI

Nors didelis atsparumas vandeniui ir orui yra standartas daugelio aliuminio langų privalumas, dėl papildomų atsparumo korozijai savybių jų priežiūra yra neįtikėtinai maža ir ilgaamžiškumas. Skirtingai nuo kitų medžiagų, skilimas, įtrūkimai ir puvimas tiesiog neįmanomi.


8. LENGVA PRITAIKYTI PRIE KELIŲ STILIŲ

Pakreipti ir pasukti, pasukami ir varstomi aliuminio langai gali būti pagaminti beveik bet kokios formos ar dydžio. Nepriklausomai nuo stiliaus, visi jie pasižymi daugybe aukščiau aptartų pranašumų, pasižyminčių išskirtiniu tvirtumu, estetika ir energetinėmis savybėmis. Naudodami aliuminį, montuotojai gali lanksčiai patenkinti visus projekto poreikius ir klientų pageidavimus.


9. PATENKANTI ŠVIESA

Puikus šalutinis natūraliai plonų aliuminio langų efektas yra jų gebėjimas apšviesti erdves, kurios kitu atveju būtų laikomos šešėlinėmis. Ypač naudinga komerciniams tikslams, taip pat buitinėms reikmėms, nes užtikrinimas, kad klientai lengvai pamatytų prekybinę erdvę, kas yra labai naudinga verslui.