Sekite mus:

Stoginės – Padidinkite savo gyvenamąją erdvę lauke.

Jūsų terasa pagerina jūsų lauko erdvės patogumą. Tai privatus poilsis, kuriame galite atsipalaiduoti, apsisaugoti nuo įvairių oro stichijų. Kiemas nebūtinai turi turėti stoginę, bet jei norite, kad erdvė būtų naudojama ištisus metus, turite pridėti ją. Stoginė terasoje apsaugos jus nuo atšiaurių saulės spindulių ir lietaus, tad investuokite į stoginė ir džiaukites vasaros malonumais.

Stoginė gali būti laisvai stovinti konstrukcija arba jis gali būti pritvirtintas prie jūsų namo. Bet kuriuo atveju jums reikia stoginės rėmų, stulpelių ar kolonų, kad paremtų struktūrą.

Jei nusprendėte, kad kieme yra reikalingas stoginės įrengimas galite pritvirtinti stulpelius prie kiemo pagrindo. Šiuo atveju kolonos atlaikys gegnes ir sijas. Jei stoginė yra pritvirtinta prie namo, tada atramos palaikys gegnes.

Mėgautis gražia savaitgalio kepsnine ar tiesiog vieta atsipalaiduoti vakarais skamba nuostabiai, ar ne? Gražiai suprojektuota stoginė suteiks jums būtent tai. Vieta, kur galėsite mėgautis draugišku vakarėliu ar ramiu pokalbiu su artimaisiais romantišką vasaros vakarą. Daugumos vidinių kiemų problema yra ta, kad jos yra atviros, trūksta stoginės ir šešėlio sukuriamo dėl jos, kuris sukurs jums tobulą aplinką. Kai nuspręsite pasistatyti terasos stoginę, gali būti nelengva užduotis pasirinkti tinkamą medžiagą, kuri atitiktų jūsų poreikius ir tarnautų ilgai. Rinkoje yra daug galimybių pasirinkti tinkamas stoginės medžiagas.

Mes jum padėsime sužinoti apie įvairias rinkoje esančias terasos stoginės medžiagas ir kaip išsirinkti tai, kas jums labiausiai tiks. Toliau papasakosime apie įvairiausias stoginės medžiagas, tad nepabėkite ir skaitykite toliau!

 

Terasos stoginės medžiagos

Galite rinktis iš įvairių stoginės dangų medžiagų, įskaitant plastiką, metalą, medį ir vinilą. Prieš rinkdamiesi stogo dangą, turite atsižvelgti į savo poreikius ir regiono klimatą. Jei nežinote, kuri medžiaga geriausiai tinka jūsų klimatui, kreipkitės į rangovą. Vietos namų tobulinimo parduotuvės darbuotojai taip pat galės nukreipti jus tinkama linkme. Renkantis stogo dangą, reikia atkreipti dėmesį ir į vizualinį vaizdą.

 

Metalinė stoginė

Metalas tai yra vienas iš populiariausių terasos stogo variantų. Aliuminio kiemo stogai yra patvarūs ir nebrangūs. Jis taip pat tinka beveik visiems kiemo stiliams. Metalinę stoginę turi montuoti profesionalas. Dėl netinkamo įrengimo stogas gali nutekėti. Kaip galite įsivaizduoti, nesandari stoginė sugadins jūsų lauko baldus. Kita vertus, metaliniai stogai gali nepatogiai įkaisti. Jei ketinate daug laiko praleisti savo terasoje vasaros mėnesiais, metalinė stogo danga galbūt nėra geriausias pasirinkimas.

 

Medinė stoginė

Medinė stogo danga idealiai tinka regionams, kuriuose yra vidutinis klimatas. Mediena yra neįtikėtinai patvari, tačiau ją reikia tinkamai prižiūrėti. Tačiau mediena netinka kiemams dengti lietingame klimate.

 

Vinilinė stoginė 

Vinilas ir plastikas taip pat naudojami terasoms uždengti. Vinilas turi keletą privalumų. Galima įsigyti įvairiausių raštų ir spalvų. Jis gali būti lengvai montuojamas ir puikiai apsaugo nuo saulės. Galite nusipirkti vinilo lakštų, pagamintų pagal jūsų terasos matmenis. Didžiausia vinilo stoginės dangos problema yra ta, kad pučiant stipriam vėjui ar audrai ji gali nupūsti. Jei jūsų regione audros yra dažnos, prieš prasidedant audrai, turėtumėte nuimti kiemo stogus.

Stoginės pasirinkimai

Terasose naudojamos įvairios stoginės. Lengva montuoti atvirą stogo dangą, pavyzdžiui, grotelių plokštes. Masyvią stogo dangą turės montuoti profesionalus rangovas. Tentai taip pat gali būti naudojami terasoms uždengti. Nuolatiniai stogai (stoginės) yra brangesni, tačiau jie yra patvarūs. Prieš statydami stogą virš kiemo, įsitikinkite, kad dizainas atitinka vietinius statybos kodeksus.