Sekite mus:

KOKIOS YRA SKIRTINGOS KIEMO STOGINĖS MEDŽIAGOS?

Lauko stoginės medžiaga yra įvairių formų ir dydžių. Kai orai pradeda šilti, o šeima ir draugai renkasi klasikinėms vasaros pramogoms, pavyzdžiui, vasaros kepsniams ir linksmiems žaidimams kieme, svarbu pasirūpinti, kad jūsų lauko erdvė būtų apsaugota medžiaga, kuri geriausiai tinka jūsų gyvenimui. gyvenimo būdui ir namams.

 

Galbūt turite plokščią stogą, kuris yra veikiamas tiesioginių saulės spindulių ir jums reikia medžiagos, kuri būtų atspari UV spinduliams, o galbūt daug laiko praleidžiate lauke ir norite izoliuotos stoginės, kuri užtikrins, kad jūsų erdvė būtų šešėlyje ir jums būtų patogu. Bet kuriuo atveju skirtingų medžiagų supratimas yra puikus pirmasis žingsnis ieškant tobulo kiemo stogo!


Kokios yra skirtingos stoginės dangų medžiagos?

Ne stoginės dangos medžiagos nėra vienodos; vienos geresnės ir stipresnės už kitas. Čia pateikiamas kai kurių įprastų terasos stoginių dangos variantų sąrašas:


Polikarbonato stoginės danga

Polikarbonatinė stoginės danga garsėja kaip tvirta ir lengva, galinti atlaikyti itin žemą ar aukštą temperatūrą. Paprastai jis yra skaidrus, todėl pro jį prasiskverbia natūrali šviesa, suteikdama erdvei lengvumo ir atvirumo.


Vinilinė stoginė

Nors pavadinimas gali būti susijęs su spandekso ir džinsinio audinio laiku, Vis dar naudojami vinilo terasos stoginės ir šiandien. Vinilinė stoginės danga – tai pigus būdas apsaugoti lauko teritoriją nuo lietaus ir karščio. Nors, kaip ir aliuminis, jis nėra toks patvarus kaip kitos medžiagos ir laikui bėgant gali blukti arba irti.


Metalinė stoginės danga

Metalinė stoginės danga daugiausia gaminama iš aliuminio. Kaip ir polikarbonatinė stogo danga, ši medžiaga yra gana tvirta ir patvari. Tačiau jai gali prireikti daugiau priežiūros nei kitų tipų stogo dangoms, nes ji nėra tokia atspari atšiaurioms oro sąlygoms.

 

Plastikinė stoginės danga

Plastikinė stogo danga – tai pigus būdas apsaugoti lauko teritoriją nuo lietaus ir karščio. Nors, kaip ir aliuminis, jis nėra toks patvarus kaip kitos medžiagos ir laikui bėgant gali blukti arba gesti.


Aliuminė stoginė

Jei savo kiemui ieškote lengvos ir tvirtos stoginės medžiagos, tuomet aliuminis yra geriausias pasirinkimas. Dėl savo tvirtumo jums niekas nesutrukdys sekmadienio miego terasoje nei vėjas, nei krutiliai. Tarp stoginių medžiagų ši medžiaga yra brangi, jos ilgaamžiškumas daugiau nei kompensuoja kainą. Be to, nepajusite puvimo, įtrūkimų ar deformacijų, kaip būna u mediena. Aliuminio kiemo stoginės yra įvairių stilių ir spalvų. Aliuminio terasos stoginių privalumas apskritai yra tas, kad jie netraukia vabzdžių!

 

Medinė stoginės danga

Medinis terasos uždangalas yra pasirinkimas ieškantiems puošnių detalių ir natūralių tekstūrų. Nors mediena gali sukurti stilistiškai šiltą ir patrauklią lauko erdvę, ji taip pat gali reikalauti daug priežiūros ir nėra tokia gera, kad apsaugotų jūsų teritoriją nuo įvairiausių kritulių tokių, kaip lietus ar sniegas. 

Medinę stoginę lengva pritaikyti prie namo, jūsų medinė stoginė gali atrodyti tiksliai taip, kaip norite. Pakeitus stulpelius ir karkasus arba pritvirtinus unikalias medžiagas, tokias kaip, lazeriu išpjautos modulinės plokštės, galite sukurti unikalų stoginės įvaizdį. Taip pat medinė stoginė yra šilta, patraukli jos estetika, tai priežastis, dėl kurios kai kurios aliuminio terasos stoginės bando imituoti medžio išvaizdą. Medienos plokštės sukuria patrauklią išvaizdą, kuri akimirksniu perteikia natūralią prabangą pastatytai stoginei. Dar vienas medinės stoginės privalumas yra tai, kad ateityje lengviau atnaujinti ją, kitai nei medinės, aliuminio stoginės suteikia mažiau galimybių papildyti ar pritaikyti prie jos naujovių ateityje, medines kiemo stogines lengviau atnaujinti, kai keičiasi jūsų skonis.