Sekite mus:

Priežastys, kodėl turėtumėte investuoti į stoginę?

Kiekvienas, planuojantis montuoti stoginę, turėtų gerai pagalvoti apie šį pirkinį. Įrengti stoginę savo terasoje – nemaža investicija. Todėl būtina nedelsiant tai padaryti teisingai. Bet, turbūt jums kyla klausimas “kodėl turėčiau į tai investuoti?” Labai paprasta: nes kiemo stogai yra ne tik stilingi ir gražūs, bet ir turi daug praktinių privalumų. Svarbiausius privalumus galite perskaityti šiame blogo įraše!


8 priežastys, kodėl turėtumėte investuoti į stoginę

Galbūt jūs jau patys sugalvojote, kodėl turėtumėte kieme pasistatyti stoginę. Bet jei vis dar smalsu, kodėl tai yra taip populiaru: išvardysime priežastis ir privalumus jums!

Tinka kiekvieniems namams 

Šiuo metu beveik bet kuriame name gali būti terasa. Kol jūsų kieme yra laisvo ploto lopinėlis , galima pasistatyti stoginę terasoje ar bet kur kitur, nepriklausomai nuo namo ir sodo dydžio. Stoginės pastatymas, kuo puikiausiai papuoš jūsų namus.


Mėgaukitės savo namais labiau

Kiemo stoginė ne tik suteikia daugiau erdvės jūsų namuose, bet ir suteikia galimybę mėgautis savo namais nauju būdu. Veranda arba terasa priartina jus prie gamtos ir lauko, išliekant atskira jūsų namų dalimi.


Padarykite įspūdį

Namuose yra keletas dalykų, kurie iš karto daro įspūdį draugams ir šeimos nariams, o bene svarbiausias iš jų yra stoginė terasoje ar verandoje, kur galėsite pavakaroti su draugais ar šeimos nariais.


Patirkite prabangą lauke

Gyvenimas terasoje – po stogine yra unikalus, esate arti gamtos, tačiau galite mėgautis visa namo prabanga. Jokių pigių plastikinių stalų ir sodo kėdžių, o jaukus interjeras.


Pigiau, nei galvojate

Daugelis žmonių mano, kad kiemo danga ar stoginė yra neįperkama. Bet ar žinojote, kad stoginė iš tikrųjų yra labai prieinama? Ypač jei įskaičiuosite savo būsto pridėtinę vertę, tai beveik visais atvejais atsipirks labiau nei investicijos.


Lengvai ir greitai sumontuojami stoginės uždangalai

Terasos uždangalai visada yra suprojektuoti iš anksto, todėl didžiąja dalį jau galima surinkti jūsų namuose. Tai reiškia, kad montavimas visada vyksta sklandžiai, o jūs akimirksniu galėsite mėgautis nauju kiemu ar sodu po nauja savo stogine.


Galimi įvairūs stiliai

Kiemo stoginės būna įvairių formų ir stilių. Nesvarbu, ar turite modernų namą, ar klasikinį pastatą, skirtingos medžiagos ir apdaila leidžia pasirinkti stoginę, kuri sklandžiai įsilieja į jūsų namus taip padarant juos patrauklesnius.


Vieta po stogine gali būti naudojama ištisus metus

Sėdėti lauke žiemą tikriausiai nesinori. Tačiau su stogine dažnai galite sėdėti lauke ištisus metus, jei norite. Kadangi terasoje po stogine galima sumontuoti uždangalus ir tai leis uždengti ir net uždaryti. Stoginė leis jums visuomet mėgautis kiemo malonumais bet kokiu oru.


Stoginės įrengimo privalumai

Stoginės iš tikrųjų padidina jūsų namų erdvę: juk stoginę galėsite naudotis ištisus metus! Turėdami šildytuvą ar jaukią malkomis kūrenamą krosnį terasoje, žiemą taip pat galėsite pasėdėti lauke su draugais. Tam stoginė neturi būti pritvirtintas prie jūsų namo. Be to, terasą galite įrengti taip pat madingai ir jaukiai kaip ir savo namus: tai tikras jūsų namų gyvenamosios vietos išplėtimas.

Vienas iš esminių stoginės privalumų ir funkcijų yra jūsų terasos apsauga nuo saulės. Galite patogiai sėdėti savo terasoje, net kai labai karšta. Ir atvirkščiai, tas pats galioja ir esant blogam orui: lyjant stoginė veikia kaip apsauginis skėtis. Galite prisėsti savo terasoje, pasimėgauti kepsnine, kol aplink jus mirksta kiemo žolė.