Sekite mus:

Puikus papildymas namams tai yra pastatyta stoginė

Stogine yra puikus papildymas namams, ką svarbu žinoti apie tai, tai, kad stoginė yra viskas ko reikia, norinti pavasaroti savo kieme, o galbūt ir pažiemoti bei atsipalaiduoti. Gerai pastatyta stogine ne tik suteiks jum malonumo, bet prisidės prie jūsų namo išvaizdos. Tačiau stoginės gamyba, įrengimas bei apšiltinimas ant esamo namo ar pastato gali būti ne taip paprasta, kaip manote.

 

Keletas būdų sujungti kiemo stoginę su esamu namu

Kiemo stogo tvirtinimas prie namo yra svarbus sprendimas, kurį reikia atidžiai apsvarstyti. Galite pasirinkti daugybę skirtingų būdų ir pozicijų, iš kurių kiekvienas turi savo privalumus ir trūkumus. Žinodami, kuri padėtis geriausiai atitinka jūsų poreikius pasidarbuos jums ateityje, kai įrenginėsite pastogę.

 

Karnizo lygis

 

Vieno aukšto namui svarbu ne tik tai, kur montuojama kiemo stoginę, bet ir kaip jį pritvirtinama – yra daug įvairių būdų, kurie suteikia daugiau lankstumo, nei tik gegnių įtraukimas į patį namą.

Labiausiai paplitęs būdas yra žemiau karnizo lygio, nes dažniausiai šiuose stoguose jau yra įmontuotos dvi gegnės.

 

Aukštas kiemo stogas

Užuot įrengę kiemo stoginę karnizo lygyje, galite pakilti aukščiau nei dabartinis namo stogas ir tada tiesiog nuimti namo latakus. Galinis kanalas bus daug aukščiau nei virš karnizo lygio įrengimo atveju, o tai paveikia aukštą kiemo stoginę. Kad viskas būtų sklandu, tame kanale taip pat turėsite sumontuoti pernešamą sluoksnį arba kitokio tipo vandens sandariklį, kuris suteikia papildomą poros centimetrų aukštį, jei apačioje yra pakankamai vietos kitam aukštui su juostinėmis sijomis įmontuotomis tarp jų.